TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club tast diep in de buidel, nieuwe twist rond Neymar'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club tast diep in de buidel, nieuwe twist rond Neymar'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft aan de mouw van Victor Wanyama trekken. Volgens Football.London zijn beide clubs nog steeds in onderhandeling, maar is een akkoord over de transfersom in grote lijnen rond. Club zou Tottenham zo'n 9 miljoen pond rechtstreeks betalen en nog eens 4.5 miljoen pond aan variabelen. En ook voor zijn loon zou Blauw-Zwart diep in de buidel tasten. Zo zou Club bereid zijn om zijn huidige weeksalaris van 65.000 pond, een slordige 70.000 euro, te benaderen.

Naar goede gewoonte wacht Luciano D'Onofrio tot het slot van de mercato om de beste koopjes te doen, we mogen dus nog één en ander verwachten van Royal Antwerp FC. Om de defensie te versterken zou onder meer Aleksandar Vukotic. De Serviër zat zaterdag op eigen verzoek niet in de wedstrijdselectie van Waasland-Beveren, volgens Het Laatste Nieuws mogelijk met oog op een transfer.

Zulte Waregem is momenteel nog op zoek naar een controlerende middenvelder en zou daarvoor richting Frankrijk lonken. Essevee zou namelijk een oogje laten vallen hebben op Abdoulaye Sissako. De 21-jarige verdedigende middenvelder staat onder contract bij Châteauroux, dat in de Franse Ligue 2 uitkomt. Volgens RMC zou de interesse concrete vormen aannemen.

Moeskroen gaat wellicht nog een mooie transfer afronden. Les Hurlus zouden volgens Le Soir op het punt staan om de zeventienjarige Italiaanse doelman Lilo Guarneri naar België terug te halen. Hij speelt momenteel voor AC Milan en staat te boek als een zeer groot talent. Daarmee anticipeert Moeskroen op een mogelijk vertrek van Jean Butez, die voor het sluiten van de mercato wellicht andere oorden opzoekt.

KV Kortrijk lijkt zich te gaan versterken met een speler van Everton. Fraser Hornby wordt zo goed als zeker de nieuwe spits van KVK. De aanvaller bezocht de club en had een gesprek met trainer Yves Vanderhaeghe. Dat beviel hem blijkbaar zeer goed, want Hornby wil volgens HLN de overstap maken naar Kortrijk.

BUITENLAND
Waar bepaalde radiostations vrijdag nog meldden dat PSG en Barcelona een akkoord hadden gevonden over Neymar, lijkt die toptransfer alweer op de helling te staan. Volgens El Mundo Deportivo zijn de Catalanen nu toch niet in staat om aan de financiële eisen van de Fransen te voldoen. Real Madrid blijft naar verluidt wel in de running, al is het nog maar de vraag hoever de Koninklijke wil gaan indien de aartsrivaal geen rechtstreekse concurrent meer is. Ook een verlengd verblijf in Parijs is niet langer uitgesloten.

Barça zou wel nog andere pistes volgen om zich te versterken, onder meer voor op het middenveld. Volgens La Gazzetta dello Sport zou de club haar zitten zetten op Rodrigo Betancur. De middenvelder uit Uruguay was vorig seizoen een basisspeler bij Juventus, maar dit weekend maakte hij gezien de verscherpte concurrentie geen speelminuten.

Real Madrid blijft dan weer op zoek naar een nieuwe tweede doelman nu Keylor Navas wellicht vertrekt. En daarvoor zou de Koninklijke aan een fraaie naam denken. Zo schrijft Fichajes.net dat niemand minder dan Pepe Reina momenteel de grootste kanshebber is om Navas te komen vervangen als hij vertrekt.

POLL: Denkt u dat Antwerp nog zal uithalen in het slot van de mercato?

Meest recent

'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

158
158
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

126
126
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

122
122
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

53
53
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

422
422
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

119
119
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

241
241
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

225
225
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

123
123
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

69
69
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

180
180
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

552
552
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

538
538
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

287
287
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

765
765
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

531
531
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

114
114
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

489
489
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

609
609

Meer sportnieuws