'Overbodige Anderlecht-speler laat terugkeer naar thuisland schieten'

door
'Overbodige Anderlecht-speler laat terugkeer naar thuisland schieten'

Bij Anderlecht willen ze deze maand hun veel te ruime spelerskern drastisch afslanken en dus is Paars-Wit in blijde verwachting van enkele uitgaande transfers. Sowah en Musona kunnen naar Eupen verhuizen, Thelin werd al verhuurd aan Malmö en nog een aantal spelers zijn bezig hun vertrek te regelen. Onder hen ook Alexandru Chipciu.


De Roemeen kreeg onlangs een lucratieve aanbieding binnen uit zijn thuisland, maar veegde dat van tafel. Verschillende Roemeense media berichten dat CFR Cluj de rechterflankspeler wilde binnenhalen. Ze boden Chipciu een driejarig contract aan een jaarloon van 500.000 euro, naar Roemeense normen een topcontract.

Maar Chipciu geeft de voorkeur aan een transfer naar het Turkse Gaziantep en dus bedankte hij Cluj voor de interesse. De onderhandelingen met Gaziantep slepen intussen wel al een tijdje aan en het is nog maar de vraag wanneer ze afgerond zullen worden.

POLL: Zal Anderlecht hem snel kwijtraken?

Meest recent

Nieuw zorgenkind bij Anderlecht: "Krijgt amper iets voor mekaar"

RSC Anderlecht blijft voorlopig aanmodderen in de Champions' Play-Offs. De recordkampioen verloor ...

0
0
Analisten trekken titelconclusie na clash Club Brugge-KRC Genk

De titelstrijd in de Jupiler Pro League is afgelopen weekend nog een pak spannender geworden. Club ...

177
177
Noa Lang doet straffe voorspelling over titel Club Brugge

Club Brugge kan na drie speeldagen in de Champions' Play-Off nog steeds pronken met een foutloos ...

210
210
Genk recht snel de rug: "Zij namen meteen het woord"

KRC Genk heeft zondag een stevige tik gekregen in de titelstrijd, eigenlijk pas voor de eerste keer ...

160
160
Leko verrast met pion: "Hij blijft staan"

Standard begon nog aan de Europe Play-Off als leider, maar die status is het alweer kwijt. Van de ...

31
31
Saelemaekers zet transferwens kracht bij met assist in derby

De 32ste speeldag in de Serie A werd zondagavond afgesloten met een absolute kraker, want de ...

35
35
Hayen duidelijk over titelstrijd: "Dag en nacht verschil"

Club Brugge heeft zondag een geweldige zaak in de strijd om de titel. Het wist leider Genk met 1-0 ...

250
250
Fink over strafschop: "Ik zou hem niet gegeven hebben"

KRC Genk staat al het hele seizoen aan de leiding en bouwde in de reguliere competitie een ruime ...

347
347
De Cuyper goudeerlijk na winning goal: "Was echt slecht"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League ligt weer helemaal open, want Club Brugge wist zondagavond ...

322
322
RSCA Futures volgen voorbeeld A-ploeg met pijnlijk verlies

De voorlaatste speeldag in de Challenger Pro League werd zondagavond afgesloten met een clash tussen ...

122
122
Standard en Dender verzuimen te winnen en verliezen terrein

Standard is er ook in zijn derde wedstrijd in de play-offs niet in geslaagd om te winnen. Deze keer ...

32
32
Geweldige beelden: Luikse supporters omarmen Genk-doelman na drama

Het voetbalmoment van het weekend? Vergeet even de zeges van Union en Club Brugge maar bekijk ...

254
254
Van held naar antiheld: "Snap waarom Chelsea Penders haalde"

Club Brugge heeft met 1-0 gewonnen van KRC Genk. Dat was een verdiende zege, maar het leek lange ...

286
286
Club Brugge gooit titelstrijd open na late penaltygoal

Om 18u30 begon dé kraker van de derde speeldag in de Champions' Play-Offs. Club Brugge ...

443
443
Andries Ulderink scherp: "Dat kan gewoon niet"

Royal Antwerp FC speelde vorig jaar schabouwelijke Play-Offs, dit seizoen lijken ze verder te gaan ...

165
165
KV Mechelen én OHL blijven hierdoor met wrang gevoel achter

KV Mechelen heeft sinds het ontslag van Besnik Hasi niet verloren en Dion Lauberbach scoort plots ...

51
51
Man Utd incasseert op pijnlijke wijze 14de nederlaag

Vele jaren geleden was Newcastle - Manchester United een absoluut topduel in de Premier League. Dat ...

41
41
Club Brugge - KRC Genk: één speler zorgt voor ergernis

Club Brugge en KRC Genk zijn momenteel bezig aan dé topper van deze speeldag. De eerste 45 ...

337
337
Bataille geeft oorzaak voor catastrofale blunder

Antwerp FC heeft zondagmiddag een overbodige nederlaag geleden tegen AA Gent (0-1). De Great Old had ...

205
205
Degradatiestrijd in CPL beslecht, Club-goudklomp scoort pareltje

In de Challenger Pro League draait de titelstrijd nog volle toeren, het gevecht om het behoud is ...

246
246

Meer sportnieuws