TU: 'Club moet portefeuille bovenhalen, Coutinho sleutel voor Barça'

door
TU: 'Club moet portefeuille bovenhalen, Coutinho sleutel voor Barça'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Football Ghana bevestigt dat Club Brugge het dossier van Nana Ampomah weer op tafel heeft gelegd. Maar er zal wel een aardig bedrag betaald moeten worden. Door de degradatie uit de Bundesliga moet Fortuna Düsseldorf weliswaar verschillende spelers verkopen, maar korting zal Blauw-Zwart zeker niet krijgen. De club zou zoveel mogelijk van het oorspronkelijke transferbedrag van 4 miljoen euro willen recupereren. Bovendien zou er concurrentie heersen van het Turkse Besiktas.

Afgelopen week geraakte bekend dat de het Nederlandse talent Crysencio Summerville op de verlanglijst van RSC Anderlecht staat. Toch dreigen de Brusselaars naast het net te vissen. Volgens Vital Football zou Feyenoord immers van plan zijn om zijn contract te verlengen. De bedoeling is dat hij volgend seizoen doorstroomt naar de eerste ploeg bij de Rotterdammers, waardoor een transfer niet langer aan de orde lijkt.

Braziliaanse media weten dat de negentienjarige centrale verdediger Jackson Porozo zijn aflopende contract bij Santos, waar hij deel uitmaakt van de U20, niet gaat openbreken. Getafe kreeg de speler aangeboden, maar er zou ondertussen al een Belgisch aanbod op tafel liggen. Het is niet bekend over welke club het gaat.

KV Oostende zoekt nog naar een pak versterking, maar twee spelers zullen komend seizoen alvast niet voor de club uitkomen. De afgelopen dagen mochten Riffi Mandanda en Visa Shala hun talent laten zien aan de hand van een proefperiode, maar zij konden de technische staf niet overtuigen. Volgens Het Laatste Nieuws werden beiden ondertussen doorgestuurd.

BUITENLAND
FC Barcelona zou een persoonlijk akkoord hebben met Lautaro Martinez, maar moet wel nog een overeenkomst vinden met Internazionale. Volgens Corriere della Sera zouden de Italianen nog steeds 90 miljoen euro verlangen en dat bedrag is vooralsnog te hoog voor Barça. Bij The Daily Mail stelt men dan ook dat de sleutel in handen van Philippe Coutinho ligt. Ofwel wordt hij opgenomen in de deal om de prijs te drukken. Ofwel wordt hij verkocht en kan men die inkomsten gebruiken om de komst van Lautaro te bekostigen.

Het is nog niet precies duidelijk waar de toekomst van Thiago Alcantara ligt. De Spaanse middenvelder heeft nog één jaar contract bij Bayern München en zal deze zomer een belangrijke knoop moeten doorhakken. Een aantal Europese grootmachten houden zijn situatie in Beieren dan ook goed in gaten. Volgens BILD hebben Liverpool, Manchester City en Juventus de 29-jarige spelmaker op de korrel.

Edinson Cavani en Thomas Meunier zijn al vertrokken bij Paris Saint-Germain en eind augustus geeft Thiago Silva er de brui aan in het Parc des Princes. Presnel Kimpembe blijft echter langer aan de Parijzenaars verbonden. Dat maakte de grootmacht zaterdagavond bekend via de officiële kanalen. Het contract van de centrumverdediger wordt opengebroken en verlengd tot medio 2024.

Zowel Chelsea als Internazionale haalden al flink uit tijdens de zomermercato maar de aankoopwoede van beide clubs is duidelijk nog niet gestild. Volgens Le10 Sports azen de ploegen op Saïd Benrahma van Championship-club Brentford. Op dit moment ligt Chelsea in pole positie want The Blues zouden reeds de onderhandelingen hebben aangevat met Brentford.

POLL: Club moet dringend een tandje bij steken op de mercato ...

Meest recent

Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

7
7
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

4
4
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

72
72
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

136
136
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

116
116
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

15
15
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

85
85
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

59
59
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

137
137
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

79
79
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

71
71
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

150
150
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

295
295
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

57
57

Meer sportnieuws