Zidane kijkt ogen uit: "Eén van de allerbesten op zijn positie"

door
Zidane kijkt ogen uit:

Oefenmeester Zinédine Zidane is nog altijd ontzettend blij met de aanwezigheid van Toni Kroos bij Real Madrid. De legendarische Fransman vindt dat de international van Duitsland nog weleens onderschat wordt en prijst zijn kwaliteiten.


In gesprek met Real France zegt hij: "Toni zal herinnerd worden als een spectaculaire speler, één van de allerbesten op zijn positie. Toen ik begon als trainer bij Real, was ik heel blij om hem onder mijn hoede te hebben. Ja, als ik met pensioen ga, kan ik zeggen dat ik Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Luka Modric en Sergio Ramos heb gecoacht, maar ik zal dan ook zeker zeggen dat ik Toni heb gecoacht. Het is indrukwekkend om hem te zien trainen, hij is zó professioneel. Toni is een buitengewone speler."

Zidane gebruikt Kroos in de regel als nummer acht: "Maar Toni is zó goed dat hij net zo makkelijk als nummer zes of als nummer tien kan spelen. Je zet hem ergens neer en hij past zich moeiteloos aan. Zijn grootste kracht is echter zijn rust, hij is altijd kalm en wordt nooit nerveus. Toni schiet net zo lief van grote afstand op doel, als hij een terugspeelpass verstuurt. Het gemakt waarmee hij beide benen gebruikt fascineert me. Je zou bijna denken dat hij van nature linksbenig is."

Ook het karakter van de middenvelder staat de coach aan: "Hij is een stille jongen, maar áls hij spreekt, maakt het hem ook niet uit wie hij tegenover zich heeft. Of het nu tegen de trainer, de directie of zijn medespelers is: hij houdt zich niet in. Ik heb vele discussies meegemaakt waarin zijn inbreng doorslaggevend is gebleken."

POLL: Eens met Zidane?

Meest recent

Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

10
10
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

4
4
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

74
74
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

140
140
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

116
116
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

85
85
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

60
60
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

80
80
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

71
71
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

151
151
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

297
297
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

57
57

Meer sportnieuws