Pro League grijpt in: zondagswedstrijden 1B uitgesteld

door
Pro League grijpt in: zondagswedstrijden 1B uitgesteld

Er is een nieuwe winterprik onderweg naar ons land. Zondag wordt op verschillende plaatsen hevige sneeuwbuien verwacht. De Pro League besloot dan ook te anticiperen en stelde de geplande wedstrijden in 1B uit, in de Jupiler Pro League gaat vooralsnog wel alles door.


Het zijn de duels Club NXT-Westerlo (16u) en Deinze-RWDM (20u) die dus niet kunnen plaatsvinden. Al vond de kalendermanager wel meteen een andere datum om de wedstrijden in te halen. "Wegens het voorspelde winterweer besloot de kalendermanager, na overleg met het KMI en de rechtenhouder, om de wedstrijden van morgen 7 februari uit de 1B Pro League uit te stellen naar een latere datum. De nieuwe datum wordt bepaald op 15 februari", aldus de Pro League.

Op de kalender van 1A heeft het winterweer voorlopig geen invloed, al zullen de scheidsrechter zondag uiteraard pas een definitieve beslissing nemen. Tijdens de vorige sneeuwbuien in ons land werd alvast alles gewoon gespeeld. Achteraf kwam er toen wel flinke kritiek van onder meer KRC Genk en KV Kortrijk. Afwachten dus of de vier thuisploegen van zondag, Beerschot, Charleroi, Genk en Gent, er wel in slagen hun veld bespeelbaar te houden.

POLL: Logische beslissing?

Meest recent

Verhuurde spelers: RSCA-hoop bij de rust naar de kant

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

31
31
OHL maakt recordtransfer bekend: "Uitzonderlijk!"

OH Leuven kan financieel weer tegen een stootje. De club maakte zopas bekend dat Ezechiel Banzuzi ...

29
29
Bellamy doet onthullingen over periode bij Anderlecht

Vincent Kompany begon zijn trainerscarrière bij RSC Anderlecht. In zeer zware financiële ...

110
110
'Kleine JPL-clubs' verkopen straf: Banzuzi niét de duurste

Ezechiel Banzuzi trekt voor 13,5 miljoen euro van OH Leuven naar RB Leipzig. Dat bedrag kan door ...

66
66
STVV maakt transferdeal met Anderlecht wereldkundig

Transfernieuws vanuit Limburg. STVV maakte zopas bekend dat ze een akkoord hebben gevonden met RSC ...

283
283
Vincent Kompany: drie jaar later twijfelt niémand nog

Ongeveer drie jaar geleden liet Wouter Vandenhaute Vincent Kompany vertrekken. "De mayonaise pakte ...

79
79
Albert kritisch voor aanpak Hasi: "Past niet bij deze groep"

RSC Anderlecht speelde 20 minuten goed tegen KRC Genk, nadien was het allemaal een stuk minder. De ...

116
116
Boeckx looft Brugse Rode Duivel: "Klaar voor toptransfer"

Afgelopen zomer kreeg Club Brugge een aantal voorstellen binnen voor Maxim De Cuyper. Daar gaf het ...

172
172
Waarom Real Madrid ook een héél vreemde topclub is

Real Madrid is de grootste voetbalclub ter wereld. Dat zullen ze ook in Barcelona moeten toegeven. ...

78
78
Geweldig: ‘Man City bevestigt laatste eerbetoon De Bruyne’

Kevin De Bruyne neemt na tien jaar afscheid bij Manchester City. De spelverdeler won zowat alles wat ...

185
185
Ruud van Nistelrooij gooit handdoek door Faes en co

Het gaat van kwaad naar erger met Leicester City. The Foxes zijn al zo goed als zeker van degradatie ...

175
175
‘Verregaande vernieuwing KV Mechelen op komst’

Het rommelt bij KV Mechelen. Na het ontslag van Tim Matthys eisen de supporters een uitleg. De ...

499
499
‘Vreemde constructie Inter Miami: De Bruyne krijgt klappen'

Kevin De Bruyne zal volgend seizoen niet meer te zien zijn in het shirt van Manchester City. De Rode ...

118
118
Rode Duivels wrijven zich in de handen met ‘nieuwe Seedorf’

De Rode Duivels zijn onder Rudi Garcia aan een nieuw hoofdstuk begonnen na Domenico Tedesco. De ...

102
102
Anderlecht-pion kondigt na zijspoor pensioen aan

RSC Anderlecht-pion Joren Dom heeft op sociale media zijn pensioen aangekondigd. De 35-jarige ...

134
134
KRC Genk heeft extra titelwapen: “Nadeel concurrentie”

KRC Genk won afgelopen speeldag van RSC Anderlecht door doelpunten van de twee vleugelverdedigers: ...

319
319
PSV genadeloos voor Bakayoko én Noa Lang: “Strik erom”

PSV werd vorig seizoen met de vingers in de neus kampioen, maar dit seizoen loopt het een pak minder ...

125
125
Bom bij KV Mechelen: ‘Échte reden ontslag Matthys bekend'

Het ontslag van Tim Matthys bij KV Mechelen was een enorme verrassing. Nu brengt Het Nieuwsblad ...

242
242
‘Michèle Lacroix verraadt volgende club De Bruyne’

Kevin De Bruyne heeft zijn afscheid aangekondigd bij Manchester City. De spelverdeler was er de ...

862
862
Standard komt met verschroeiend Charleroi-statement

De wedstrijd tussen Standard Luik en Sporting Charleroi zorgt voor commotie in de Jupiler Pro ...

230
230

Meer sportnieuws