Ook Zweden getroffen door corona in aanloop naar EK

door
Ook Zweden getroffen door corona in aanloop naar EK

Het is oppassen geblazen voor de teams die deelnemen aan het EK, want corona loert achter elke hoek. Nadat eerder Spanje en Sergio Busquets al getroffen werden, is nu ook Zweden niet gespaard gebleven van het virus.


Zo lezen we op de website van de Zweedse voetbalbond dat Dejan Kulusevski positief getest heeft op COVID-19. De speler van Juventus reist niet mee met zijn landgenoten naar Göteborg, waar de Zweden de laatste rechte lijn naar het EK aanvatten. Hij gaat in plaats daarvan in quarantaine.

Kulusevski zou al zeker de eerste wedstrijd van de Zweden tegen Spanje missen. "Jammer voor ons, maar vooral voor Dejan zelf. We zullen geen reserve inschakelen, maar hopen dat Dejan na de wedstrijd tegen Spanje weer kan aansluiten bij de selectie", zegt bondscoach Janne Anderson. Eerder zagen de Zweden al Zlatan Ibrahimovic afhaken met een blessure. 

POLL: Zal Kulusevski in actie komen op het EK?

Meest recent

Hayen vreest grote troef Atalanta: “Dat is theorie…”

Club Brugge neemt het dinsdagavond om 21u00 op tegen Atalanta in de tussenronde van de Champions ...

30
30
Vanhaezebrouck: “Dat heeft geen enkele ploeg in België”

Het ziet er naar uit dat de titelstrijd in een definitieve plooi begint te komen. Competitieleider ...

108
108
Johan Boskamp maakt refs en VAR af: “Jezus, een lachertje!”

Beerschot en Dirk Kuyt waren na de Jupiler Pro League-wedstrijd tegen KAA Gent woedend. De rode ...

92
92
Atalanta roept oorlogstaal: “Er moet woede zijn tegen Club”

Atalanta voelde zich ferm bestolen na de heenwedstrijd van de Champions League-tussenronde tegen ...

88
88
Verrassing van formaat: Danny Boffin gaat aan de slag in JPL

Danny Boffin is een cultspeler van de Jupiler Pro League en de 59-jarige voormalige middenvelder ...

70
70
Hubert én fans trekken aan alarmbel, grijpt Anderlecht in?

De blessurezorgen bij RSC Anderlecht zorgen ervoor dat David Hubert met de handen in het haar zit. ...

229
229
Omstreden ref in sleutelmatch Club: "Hopelijk geen externe factoren"

In de tussenronde van de Champions League staat Club Brugge dinsdag voor een grote uitdaging. Op het ...

63
63
Ronaldo onthult slechtste ploegmaat ooit: "Was echt lachwekkend"

De Braziliaan Ronaldo Nazario is volgens heel wat kenners één van de beste diepe ...

81
81
Moest save Heynen goedgekeurd worden? Oud-ref reageert

Bryan Heynen zorgde afgelopen weekend voor één van de strafste beelden. De ...

320
320
Straffe woorden: Gasperini kijkt ogen uit op Club Brugge

Club Brugge werkt dinsdagavond één van zijn belangrijkste wedstrijden van het seizoen ...

775
775
'Real gaat all-in: nieuwe sterspeler bovenaan verlanglijst'

Real Madrid bereidt zich momenteel voor op de Champions League-clash van woensdagavond tegen ...

99
99
Nieuwe wending in titelstrijd: "Dan zijn zij dé favoriet"

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Nog vier speeldagen te gaan ...

703
703
'Anderlecht dumpt dure flop: opvallende oorzaken bekend'

Anderlecht won zondag met het kleinste verschil in Charleroi. Een zuinige zege, al zal David Hubert ...

340
340
Antwerp vreest mokerslag: begin play-offs zonder uitfans?

De bezoekersaantallen in de Belgische stadions lijken zich te herstellen na de coronacrisis, maar ...

192
192
Kuyt & Hasi riskeren sanctie na sneer richting arbitrage

Beerschot leek zondag op weg naar minstens een deugddoend punt tegen AA Gent, maar in de absolute ...

154
154
Hubert hakt knopen door: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

"Puzzelen is mijn nieuwe hobby", gekscheerde David Hubert na de nipte zege op het veld van ...

398
398
Beerschot bestolen? Lardot dient Kuyt van antwoord

Speeldag 26 in de Jupiler Pro League stond helaas andermaal bol van de discutabele fases. Vooral het ...

321
321
Blessuregolf in Anderlecht: Hubert verschaft cruciale update

Anderlecht sleepte zondag een driepunter uit de brand in Charleroi, waar de Brusselaars evenwel niet ...

340
340
Mourinho waarschuwt, topper ontbreekt tegen Anderlecht

RSC Anderlecht speelt donderdag thuis tegen Fenerbahçe. Dat lijkt echter een overbodige match ...

206
206
De Ketelaere wil criticasters mond snoeren tegen Club Brugge

Atalanta maakt zich op voor het ontvangen van Club Brugge. Ze kijken daarbij onder meer naar Charles ...

152
152

Meer sportnieuws