TRANSFERUURTJE: 'Record in de maak voor Club, Tau maakt bizarre transfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Record in de maak voor Club, Tau maakt bizarre transfer'

Hoewel het nieuwe seizoen goed en wel begonnen is, loopt de transfermarkt nog tot eind augustus. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook nog druk in de weer om hun zaakjes te regelen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge een nieuw transferrecord gaat vestigen. De transfer van Mohamed Daramy voor een recordbedrag van meer dan 12 miljoen euro lijkt er immers echt te gaan komen. De Deense flankaanvaller liet zich zelf al niet weigerachtig uit over de overgang, terwijl er her en der bronnen weerklinken dat hij al onderweg is naar Brugge om een contract te tekenen. Daramy zou al een persoonlijk akkoord hebben met de landskampioen.



Maar nog voor Daramy zou Club een andere aanwinst moeten presenteren. Vrijdag hoopt het immers de komst van Owen Otasowie, die voor 4 miljoen euro overkomt van Wolverhampton, te officialiseren. Anderzijds zou er ook een uitgaande transfer in de maak zijn. Youssouph Badji komt niet meer voor in de plannen van Clement en zal wellicht verhuurd worden.

Ook bij Anderlecht zijn het drukke dagen. Christian Kouamé zou in het land vertoeven om zijn transfer af te ronden, maar er zou ook nog een andere aanvaller kunnen neerstrijken. Paars-Wit zou namelijk met Botafogo onderhandelen over de komst van Rafael Navarro, een 21-jarige die momenteel assistkoning is in de Braziliaanse Serie B. Navarro is eind december einde contract, waardoor hij deze zomer voor een beperkte som op te halen is.



Standard en KV Kortrijk zouden strijden om een transfervrije goalgetter. Lamine Ouattara scoorde de voorbije maanden aan de lopende band voor AS Sonabel, maar zal er zijn contract niet verlengen. Daardoor kan hij in januari gratis naar een nieuwe club, en daar willen de twee clubs van profiteren. Ze krijgen wel concurrentie van FC Midtjylland, Espérance de Tunis, Wydad Casablanca en FC Metz.

Arthur Theate leek deze zomer een zekere transfer te gaan maken en werd in alle media al aangekondigd bij Bologna, maar tot dusver bleef de overgang uit. In Italië klinkt het nu dat Bologna gaan twijfelen is of de verdediger van KV Oostende zijn hoge transfersom wel waard is, zeker omdat ze niet zeker zijn van zijn functioneren in een viermansverdediging. Bij KVO spelen ze immers doorgaans met drie achterin, maar dat zijn ze bij Bologna niet van plan.



KRC Genk maakte de voorbije weken werk van de komst van Ike Ugbo, maar het ziet er alsmaar minder naar uit dat de Nigeriaanse Engelsman nog zal komen. Hij kreeg ter elfder ure nog een aanbieding van Olympique Marseille en dat heeft nu ook een laatste struikelblok voor zijn komst uit de weg geruimd. Eerst moest Dario Benedetto immers nog vertrekken, maar de Argentijn tekende donderdag een huurcontract met aankoopoptie bij Elche.

BUITENLAND

Percy Tau zou een opmerkelijke transfer beet hebben. De gewezen aanvaller van Union, Club Brugge en Anderlecht kon zich de voorbije maanden niet doorzetten bij Brighton en volgens Afrikaanse bronnen heeft hij nu getekend bij Al Ahly. Bij de Egyptische topclub zou hij herenigd worden met zijn trainer van bij Mamelodi Sundowns en zou hij eind augustus voorgesteld worden.



Manchester City wil deze zomer absoluut nog een diepe spits halen en zoekt daarom al naar alternatieven voor als Harry Kane niet zou komen. Eén van de pistes daarvoor is Dusan Vlahovic, maar bij Fiorentina zijn ze niet van plan om de 21-jarige Serviër zomaar te laten vertrekken. Er zal al een bod van 100 miljoen euro op tafel moeten komen om de Italianen te overtuigen.

Bij Liverpool is er eindelijk duidelijkheid over de toekomst van Mohamed Salah. De Egyptische ster werd de voorbije jaren regelmatig aan een transfer gelinkt, maar zou nu een nieuw contract voor twee jaar gaan tekenen op Anfield. Daarmee zou hij meteen de bestbetaalde speler ooit van de Reds worden. Hij passeert Virgil van Dijk, die 250.000 euro per week opstrijkt.

POLL: Moet Club zijn transferrecord breken voor Daramy?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

65
65
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

52
52
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

93
93
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

233
233
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

136
136
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

44
44
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

98
98
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

71
71
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

89
89
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

81
81
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

168
168
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

331
331
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

69
69

Meer sportnieuws