Arteaga reageert op geruchten over vertrek bij Genk

door
Arteaga reageert op geruchten over vertrek bij Genk

Ook tijdens deze interlandperiode zendt KRC Genk weer zijn zonen uit. De Limburgers zagen de voorbije dagen twaalf spelers uit de A-kern richting hun nationale ploeg vertrekken. Gerardo Arteaga was daar echter niet bij, want de linksachter werd opnieuw gepasseerd bij de Mexicaanse nationale ploeg.


De 23-jarige, die tien caps achter zijn naam heeft staan, leek nochtans op weg om een vaste waarde te gaan worden bij Mexico. Hij was er in juni nog bij op de CONCACAF Nations League, maar werd vervolgens gepasseerd voor de Gold Cup en moest daarna zelf om persoonlijke redenen afhaken voor de Olympische Spelen. Sindsdien werd hij niet meer opgeroepen door bondscoach Gerardo Martino.

Dat zorgt voor verbazing in Mexico, want Arteaga is een vaste waarde bij Genk en één van de weinige Mexicanen die momenteel furore maken in Europa. Dat zorgde ervoor dat de geruchtenmolen op gang kwam en André Marin, journalist van FOX Sports, kwam met een opmerkelijk bericht. Hij beweerde dat Arteaga Genk zou willen verlaten om terug te keren naar Mexico, waar Chivas interesse zou tonen. In eigen land zou Arteaga zijn plaats in de nationale ploeg willen heroveren.

"LEUGENS"
Die berichten kwamen de verdediger van Genk ter ore en die reageerde vervolgens gewoon zelf op de Facebook-post waarin Marin zijn nieuwtje bracht. "Pure leugens", was zijn duidelijke oordeel. "Ik blijf hier gewoon bij mijn club." Bij Genk zullen ze het graag horen, want door het aanhoudende blessureleed van Jukleröd is Arteaga momenteel een onvervangbare pion in het elftal van John van den Brom.

POLL: Verdient Arteaga een selectie voor de nationale ploeg?

Meest recent

'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

16
16
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

74
74
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

54
54
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

45
45
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

43
43
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

170
170
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

215
215
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

448
448
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

57
57
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

136
136
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

358
358
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

627
627
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

69
69
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

236
236
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

125
125
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

53
53
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

180
180
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

310
310
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

438
438
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

654
654

Meer sportnieuws