Vancamp heeft opmerkelijke transfer beet

door
Vancamp heeft opmerkelijke transfer beet

Onlangs maakte onze redactie bekend dat Jorn Vancamp een contract had getekend bij het Finse Ilves. Die club heeft de komst van de voormalige aanvaller van RSC Anderlecht officieel meegedeeld. Het deed dat via de officiële kanalen van de club.


Zoals we toen hebben gemeld, tekende Vancamp een contract tot komende zomer met optie voor nog eens anderhalf jaar. Hij wil na heel wat blessureleed weer veel wedstrijdritme opdoen. "Ik wil weer veel aan spelen toekomen en het plezier terugvinden. Het belangrijkste doel voor mezelf is om dit seizoen weer 100% fit te geraken, maar het zou natuurlijk geweldig zijn om goals en assists bij elkaar te spelen”, aldus Vancamp. De ex-jeugdinternational is nog niet topfit en heeft nog een beetje tijd nodig om weer volledig speelklaar te zijn.

PRACHTIG LAND

De aanvaller, die ook nog voor Roda JC en Beerschot uitkwam, traint al een drietal weken mee met de ploeg. Hij kijkt uit naar zijn nieuwe werkomgeving. "Ik hou echt van Finland en zijn natuur. Het is hier echt prachtig, zeker nu er hier zoveel sneeuw ligt. Mijn vriendin heeft het hier ook naar haar zin. Ik vind het belangrijk dat mijn familie het ook leuk vindt waar ik voetbal", zegt de aanvaller op de website van Ilves.

 

POLL: Gaat hij er zijn carrière herlanceren?

Meest recent

'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo richting uitgang'

Met een nederlaag in eigen huis tegen Union deed Club Brugge zopas een slechte zaak in de titelrace. ...

2
2
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Dit weekend beginnen we aan de terugronde van de Play-Offs. Ook op de scheidsrechters neemt de druk ...

90
90
'Antwerp verbaast vriend en vijand met JPL-transfer'

Antwerp hoopt de komende weken nog een Europees ticket in de wacht te slepen, al belooft dat een ...

145
145
'Opvolger van Jutgla? Club Brugge wil peperdure spits'

Club Brugge slaagde er donderdag niet in om het blok van Union te ontmantelen. Hier en daar wordt er ...

186
186
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group ...

165
165
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij ...

508
508
Chelsea grijpt in en legt plannen met Lavia op tafel

Roméo Lavia ligt al een tijdje in de lappenmand. Sinds zijn monstertransfer naar Chelsea moet ...

49
49
800.000 euro? Nainggolan onthult opvallend aanbod

Radja Nainggolan maakt het mooie weer bij Lokeren-Temse, maar de middenvelder had evengoed nog in ...

203
203
KAA Gent vreest rampscenario door ‘diepere problemen’

KAA Gent zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Na zware nederlagen tegen Club ...

271
271
Club Brugge wijst drie schuldigen aan na teleurstelling

Club Brugge zit in volle titelstrijd met Union SG en KRC Genk. Blauw-Zwart verloor in eigen huis met ...

441
441
Wie wint de Ebbenhouten Schoen? Vijf kanshebbers bekend

De vijf genomineerden voor de Ebbenhouten Schoen zijn bekendgemaakt. De 34e editie zal maandag 12 ...

154
154
Ex-Red Flame met schokkend nieuws: "In kunstmatige coma"

Vorig jaar kwam Tine Schryvers met een schokkende onthulling. De voormalige Red Flame liet weten dat ...

0
0
Vanderbiest spreekt duidelijke taal over job bij KV Mechelen

Na een nul op zes hoopt KV Mechelen zich zaterdag te herpakken in Westerlo. Dat zal nodig zijn, ...

97
97
Grote prive onthulling over AZ-speler: "Uit betrouwbare bron"

Vorige maandag greep AZ op het nippertje naast zijn eerste prijs op twaalf jaar tijd. In de finale ...

61
61
WK-ambitie stuurt potentiële Duivel richting nieuwe club

Voor zijn eerste interlands als bondscoach haalde Rudi Garcia in maart meteen vier nieuwe spelers ...

59
59
'Westerlo knoopt gesprekken aan: transfer van 10 miljoen'

Westerlo investeerde de voorbije jaren stevig in zijn spelerskern, maar begint daar alsmaar meer de ...

86
86
'Plotse droomjob voor Alfred Schreuder'

In 2022 loodste Alfred Schreuder nog Club Brugge naar de titel, maar daarna ging zijn ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

965
965
Union kraakt Club Brugge mentaal: “Onder de huid kruipen"

Union SG heeft de titelstrijd volledig opengegooid. Drie paarden racen nog om de eindwinst: Union ...

174
174
Kompany botst opnieuw met journalist: “Ongelooflijk”

Vincent Kompany kan komende speeldag in de Bundesliga al kampioen worden, maar de Belgische ...

241
241

Meer sportnieuws