Dost en Vormer slikken nieuwe klap bij Club Brugge

door
Dost en Vormer slikken nieuwe klap bij Club Brugge

Een aantal spelers van Club Brugge was behoorlijk tevreden na de plotse trainerswissel van begin dit kalenderjaar. Met name Ruud Vormer en Bas Dost leken een nieuwe start te nemen onder het bewind van hun landgenoot Alfred Schreuder. Maar inmiddels is hun situatie weer helemaal gekeerd.


Dost en Vormer kregen in de eerste matchen onder Schreuder weer een vaste plek in de basis. Tijdens het tweeluik tegen AA Gent werden ze echter telkens aan de rust naar de kant gehaald. Vorig weekend tegen Charleroi ontbrak Dost dan weer wegens een lichte blessure, waar hij inmiddels van hersteld is. Vormer bleef op zijn beurt een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd. En de kans is klein dat de aanvoerder snel weer terug in de basis verschijnt.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag liet Schreuder namelijk verstaan dat hij erg tevreden is over het werk van Denis Odoi als controlerende middenvelder. Het heeft er dan ook alle schijn van dat de winteraanwinst een tijdje zal blijven staan op deze positie, wat dan weer ten koste van Vormer gaat. "Ik wil niet zeggen dat Odoi nu de definitieve 'zes' is, maar ben wel tevreden over hoe hij deze positie heeft ingevuld", aldus Schreuder. "Ik zie ook een bepaalde groei in zijn spel. Met de extreem aanvallende ploeg die we hebben, vind ik het ook belangrijk dat we daar een speler hebben zoals hij."

DOST ALS JOKER
En ook Dost dreigt opnieuw vrede te moeten nemen met een rol als supersub. Zo lijkt Charles De Ketelaere opnieuw de vaste spits te gaan worden. "Ik ben tevreden hoe Charles het heeft ingevuld als spits. Ik zie niet in waarom ik dat eventueel moet gaan veranderen. Maar weten natuurlijk dat Bas een gevaarlijk spits is. Hij geeft ons alvast weer een extra optie en dat is mooi", aldus Schreuder.

POLL: Vindt u dat Club het aflopende contract van Dost moet verlengen?

Meest recent

Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

24
24
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

11
11
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

45
45
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

22
22
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

185
185
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

74
74
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

192
192
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

56
56
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

457
457
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

41
41
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

270
270
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

398
398
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

72
72
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

238
238
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

251
251
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

265
265
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

111
111
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

292
292
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

50
50

Meer sportnieuws