'Club Brugge laat oog vallen op sterkhouder Antwerp'

door
'Club Brugge laat oog vallen op sterkhouder Antwerp'

Club Brugge wil dit seizoen absoluut zijn landstitel verlengen, er komen dus nog belangrijke weken aan voor coach Alfred Schreuder en zijn manschappen. Maar de sportieve leiding is ongetwijfeld ook al bezig aan de voorbereidingen op de komende transferperiode. Dan belooft het weer behoorlijk druk te worden bij de regerende kampioen.


Blauw-Zwart zal namelijk een aantal overbodige spelers van de hand moeten doen en mogelijk op zoek moeten naar vervanging voor enkele vertrekkende sterkhouders. Daarnaast is er op bepaalde posities sowieso wat extra versterking nodig. Zeker als er komend seizoen opnieuw op drie fronten gestreden moet worden. Op het middenveld bijvoorbeeld. Owen Otasowie lijkt immers weer op weg naar de uitgang, Ruud Vormer en Denis Odoi worden op hun beurt weer een dagje ouder. En het is nog maar de vraag of Eder Balanta zal blijven nu hij amper nog van de bank komt.

Club zou dus al speuren naar mogelijke alternatieven en kijkt daarvoor naar verluidt ook in eigen land rond. Zo meldt het Nigeriaanse medium This Day dat Alhassan Yusuf op de verlanglijst van Blauw-Zwart staat. De Nigeriaan speelt sinds afgelopen zomer bij Antwerp FC en groeide daar uit tot een vaste sterkhouder. Dit gerucht moet gezien de betrouwbaarheid van het medium wel met een stevige korrel zout genomen worden. Toen Yusuf nog bij Göteborg speelde werd hij ook al gelinkt aan Blauw-Zwart, mogelijk ligt daar dus de kiem van dit bericht.

ENGELSE INTERESSE
Al zou het gezien zijn prestaties niet eens zo onlogisch zijn dat Club Brugge hem wil binnen halen. Doorheen het seizoen veroverde Yusuf een vaste basisstek bij Antwerp en zeker in de laatste weken haalt hij een hoog niveau. De Great Old betaalde afgelopen zomer wel zo'n 1.5 miljoen euro voor zijn komst. Ze zullen de Nigeriaan dus niet voor een schijntje laten gaan, al zeker niet naar een rechtstreekse concurrent. Naast Blauw-Zwart worden ook Rangers, Wolverhampton, Brentford en Sheffield United genoemd als geïnteresseerde ploegen.

POLL: Zou Yusuf een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

58
58
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

99
99
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

101
101
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

26
26
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

14
14
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

79
79
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

57
57
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

136
136
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

74
74
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

69
69
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

146
146
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

286
286
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

63
63
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

53
53
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

390
390
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

195
195

Meer sportnieuws