'Standard krijgt leger testers over de vloer'

door
'Standard krijgt leger testers over de vloer'

Ze hebben er bij Standard zeer lang op moeten wachten, maar met Noah Ohio wisten ze deze week eindelijk hun eerste versterking voor het nieuwe seizoen voor te stellen. Er lijkt echter nog veel meer vers bloed nodig op Sclessin, maar voorlopig is het koffiedik kijken of we snel weer nieuws mogen verwachten. Op een ander vlak zijn de Rouches wel volop bezig.


La Dernière Heure weet dat ze immers ook hun beloftenkern stevig willen versterken, want SL16 FC komt komend seizoen uit in 1B. Met Frédéric Duplus werd alvast een ervaren verdediger aan boord gehaald om de jonkies te gidsen, maar er zal ook nog vers talent komen. Zo speelden er woensdag in de eerste oefenwedstrijd tegen Visé maar liefst zeven testspelers mee.

De bekendste namen bij dat zevental waren Noa Wyns (19) en Ardjouma Junior Diomandé (19), twee jonge Belgische verdedigers. Wyns was vorig seizoen actief bij Union, waar hij één keer mocht invallen in de beker, en was eerder deze zomer ook al op proef bij KV Oostende. Diomandé was dan weer aan de slag bij OGC Nice, dat de jeugdinternational een jaar geleden weggeplukt had bij Eupen.

WERELDKAMPIOEN
Een andere opvallende naam was Habib Makanjuola, een 23-jarige middenvelder. Hij werd in 2013 als 14-jarige nog wereldkampioen met de Nigeriaanse U17 en speelde daarna in de jeugd van Chelsea en Leicester, maar verdween vervolgens helemaal uit beeld. Hij zou in Luik zijn carrière weer kunnen lanceren. Tenslotte mochten ook Anthony Batshoy (19-jarige flankspeler van FC Nantes), Khadim Thyam (21-jarige middenvelder uit Senegalese tweede klasse), Massis Guluk (19-jarige flankspeler met verleden bij Eupen) en Arbin Kurti (17-jarige flankspeler uit Noord-Macedonië) opdraven.

POLL: Zitten daar enkele goede spelers voor Standard bij?

Meest recent

Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

66
66
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

177
177
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

15
15
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

102
102
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

85
85
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

19
19
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

110
110
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

330
330
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

159
159
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

52
52
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

19
19
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

116
116
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

75
75
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

35
35
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

141
141
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

95
95
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

90
90
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

180
180
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

349
349

Meer sportnieuws