Ronaldo terug naar huis? Portugese bond reageert

door
Ronaldo terug naar huis? Portugese bond reageert

Op het wereldkampioenschap in Qatar maakt Portugal zich momenteel op voor de kwartfinale tegen Marokko. Maar hoewel de ploeg zonder hem opvallend goed presteert, blijft Cristiano Ronaldo het nieuws beheersen. Zo deden zelfs geruchten de ronde dat hij het toernooi vroegtijdig wou verlaten.


De clubloze superster is bezig aan zijn vijfde WK-eindronde, maar tegen Zwitserland moest hij op de bank beginnen. Bondscoach Fernando Santos gaf voorin de voorkeur aan Gonçalo Ramos. En het was uitgerekend de Benfica-aanvaller die zich tot grote uitblinker kroonde met drie goals. Ronaldo deed zijn best om die doelpunten uitvoerig mee te vieren, maar kon zijn frustraties ook moeilijk verbergen. Terwijl zijn ploegmaats met de fans vierden, trok de aanvaller in zijn eentje de catacomben in.

Ronaldo kan zijn statuut als invaller bij de nationale ploeg dus maar moeilijk verkroppen. Nadat de superster te horen kreeg dat hij op de bank zou starten in de 1/8ste finales, zou het volgens Record zelfs tot een akkefietje zijn gekomen met bondscoach Fernando Santos. Ronaldo zou daarbij zelf gedreigd hebben dat hij vroegtijdig huiswaarts zou keren. Maar dat wordt nu ontkend door de Portugese voetbalbond FPF.

VRAAG OM RESPECT
In een statement via de officiële kanalen laat men verstaan dat de berichtgeving totaal niet klopt. "De FPF benadrukt dat de aanvoerder van Portugal, Cristiano Ronaldo, op geen enkel moment heeft gedreigd de nationale ploeg te verlaten in Qatar", klinkt het. "Hij bouwt elke dag bij het nationale team een uniek palmares op, dat moet worden gerespecteerd en dat getuigt van toewijding."

POLL: De Portugezen spelen beter zonder Ronaldo in de ploeg ...

Meest recent

Droomfinale in Copa: Barça bezorgt Atlético nieuwe kater

De Copa del Rey maakt zich op voor een gedroomde climax. Daags na Real Madrid plaatse immers ook FC ...

30
30
Ongezien! Mourinho slaat door en grijpt Gala-coach bij neus

In de kwartfinales van het Turkse bekertoernooi stond woensdag de kraker tussen Fenerbahçe en ...

39
39
City doet gouden zaak, Liverpool proeft Engelse titel

In de Engelse Premier League werden woensdagavond zes duels van de 30ste speeldag afgewerkt. Leider ...

20
20
Genk-sterkhouder staakt training in aanloop naar Anderlecht

KRC Genk heeft zijn titelambities tijdens de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs nog eens ...

60
60
Grote comeback bij Duivels? 'Ervaren kracht stoomt zich klaar'

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

182
182
'Nico Williams krijgt zijn toptransfer: gesprekken lopen'

In de komende weken staat nog heel wat moois op het programma in het nationale en internationale ...

61
61
'Groot transfergevecht bij Club: ook Atlético aan het front'

Club Brugge is bezig aan een sterk seizoen en maakte indruk op meerdere fronten. Dat blijft niet ...

254
254
Tolu geeft reden voor 'agressieve' viering tegen Gent

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en haalde het zondag met 4-0 van AA Gent. ...

86
86
Anderlecht-aanwinst droomt luidop: "Samenspelen met Lukaku"

RSC Anderlecht maakt zich op voor een erg drukke transferzomer. De eerste aanwinst voor volgend ...

341
341
'Barça houdt hart vast: bod van 100 miljoen op Pedri'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

137
137
Antwerp FC ondersteboven: ’stunttransfer’ gaat compleet fout

Rosen Bozhinov, de veelbelovende Bulgaarse verdediger die Antwerp FC vorig jaar binnenhaalde als ...

241
241
KV Mechelen gerustgesteld: "Voorlopig zit ik goed hier"

KV Mechelen droomt nog stilletjes van een Europees ticket dit seizoen. Dat is zeker nog mogelijk, ...

252
252
'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

67
67
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

342
342
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

316
316
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

251
251
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

160
160
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

102
102
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

479
479
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

269
269

Meer sportnieuws