'Club Brugge legt miljoenen klaar voor oude bekende'

door
'Club Brugge legt miljoenen klaar voor oude bekende'

Het bestuur van Club Brugge heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Na het onvermijdelijke ontslag van Scott Parker moeten preses Bart Verhaeghe en CEO Vincent Mannaert opnieuw een geschikte hoofdtrainer zien te vinden. En ondertussen wordt ook de zomerse transferperiode al voorbereid.


Tijdens de wintermercato hield Blauw-Zwart het nog opvallend rustig, daar komt na het seizoen naar alle waarschijnlijkheid verandering in. Zo dreigt de uitredende landskampioen een aantal smaakmakers kwijt te spelen. Met name in het aanvallende compartiment. Van Noa Lang is het bijvoorbeeld geen geheim dat hij absoluut de stap naar een topcompetitie wil zetten. Ook Tajon Buchanan, Ferran Jutgla en Andreas Skov Olsen werden in de voorbije maanden meermaals gelinkt aan een vertrek.

Bijgevolg zal Club dus voor geschikte vervangers moeten zorgen. En daarbij zou men onder meer een oude bekende volgen. Zo meldt TyC Sports dat de Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Sebastian Villa. Deze Colombiaanse flankaanvaller speelt momenteel voor de Argentijnse topclub Boca Juniors. Afgelopen zomer was hij ook al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar toen bleef een transferakkoord uit.

STEVIG PRIJSKAARTJE
Komende zomer zou Blauw-Zwart echter een nieuwe poging overwegen. Dit keer zou Boca Juniors wel bereid zijn om mee te werken als een 'zeer goed bod' op tafel komt. Volgens TyC moet dat minstens in dezelfde grootorde zijn als de 6.5 miljoen dollar, een slordige 6.10 miljoen euro, die Club afgelopen zomer zou geboden hebben. De 26-jarige Villa heeft dus een behoorlijk prijskaartje aan zich hangen. Ook Atletico Mineiro zou overigens interesse hebben in de Colombiaanse aanvaller.

POLL: Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

13
13
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

44
44
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

52
52
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

119
119
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

69
69
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

262
262
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

48
48
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

20
20
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

61
61
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

462
462
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

362
362
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

82
82
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

733
733
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1141
1141
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

48
48
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

198
198
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

166
166
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

51
51
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

148
148
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

655
655

Meer sportnieuws