'KV Oostende krijgt hulp uit verrassende hoek voor overname'

door
'KV Oostende krijgt hulp uit verrassende hoek voor overname'

Het doek is gevallen voor KV Oostende. De Kustboys verloren het afgelopen weekend op eigen veld met 0-4 van OH Leuven en zakken naar de Challenger Pro League. Ondertussen zijn ze aan de kust ook op zoek naar een overnemer.


De huidige eigenaars, het Amerikaanse PMG, willen graag af van KVO. Daarover zouden al gesprekken gevoerd zijn met verschillende geïnteresseerde partijen, maar voorlopig lijkt er nog niets concreet te zijn. Oostends burgemeester Bart Tommelein hoopt dat alles in orde komt en wil gerust een handje toesteken, als dat nodig zou blijken. Dat verklaart de politicus bij Het Nieuwsblad.

"Het is belangrijk dat die overname een goede afloop kent. En als dat nodig is, wil ik gerust bemiddelen in die gesprekken", zegt Tommelein, die ziet dat de tribune van Marc Coucke, die jaarlijks 800.000 euro kost, een grote last is voor de club. Als het fout loopt, dan komt die in de handen van de stad. "KV Oostende mag niet verdwijnen in het profvoetbal. Als dat gebeurt, staat er in de erfpachtovereenkomst met de stad dat die nieuwe tribune onze eigendom wordt. Maar daar zijn we niet veel mee: dan heeft de stad een tribune, maar geen voetbalclub", aldus Tommelein.

SLOTSPEELDAG
Rest er alleen nog de slotspeeldag voor KV Oostende. De West-Vlamingen gaan op bezoek bij AA Gent en hopen hun avontuur in de Jupiler Pro League met een positieve noot af te sluiten. Gent moet dan weer winnen om 100% zeker te zijn van deelname aan de Champions' play-offs.

POLL: Zal KVO snel nieuwe overnemers vinden ?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

1
1
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

40
40
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

21
21
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

66
66
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

63
63
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

135
135
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

76
76
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

281
281
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

51
51
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

20
20
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

62
62
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

473
473
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

368
368
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

82
82
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

745
745
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1157
1157
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

48
48
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

199
199
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

167
167
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

51
51

Meer sportnieuws