'Tielemans krijgt gigantische klap bij Aston Villa'

door
'Tielemans krijgt gigantische klap bij Aston Villa'

Youri Tielemans (26) heeft nog niet veel plezier beleefd aan zijn transfer van Leicester City naar Aston Villa. De Rode Duivel zit meer op de bank dan hem lief is in Birmingham, en er lijkt geen beterschap op komst.

Tielemans was einde contract bij het gedegradeerde Leicester en zocht een nieuwe uitdaging. Na veel geruchten zette hij uiteindelijk zijn handtekening bij Aston Villa, dat hem vastlegde tot midden 2027. Maar Tielemans heeft het tot nu toe moeilijk om zijn op plaats af te dwingen bij de Villains, die momenteel knap vijfde staan in de Premier League.

De ambities lijken echter hoger te reiken bij Unai Emery en co, want volgens Fichajes zou Villa denken aan de komst van Carlos Soler. De Spanjaard zette niet zo lang geleden de stap van Valencia naar Paris Saint-Germain, maar is dit seizoen geen basispion in de Franse hoofdstad. Bovendien is coach Luis Enrique op zoek naar een creatieve middenvelder, en wordt Soler daardoor steeds meer naar de uitgang geduwd.

Concurrentie

Villa krijgt naar verluidt wel af te rekenen met concurrentie van Brighton, terwijl ook ex-club Valencia genoemd wordt als mogelijke bestemming voor Soler. De Spanjaard heeft momenteel nog een contract tot midden 2027 en is volgens Transfermarkt 20 miljoen euro waard.

Knokken

Tielemans lijkt dus meer dan ooit te moeten gaan knokken voor zijn plaats bij Villa. Hij liet zich het afgelopen weekend alvast opmerken met een assist, zijn eerste van het seizoen. Afwachten of hij erin slaagt om Emery de komende weken te overtuigen om voor hem te kiezen, of drukt de Spaanse coach toch door voor de komst van Soler, die op verschillende posities uit de voeten kan?

POLL: Wie is de beste voetballer?

Meest recent

Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

18
18
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

18
18
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

104
104
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

18
18
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

156
156
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

636
636
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

70
70
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

340
340
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

199
199
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

383
383
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

216
216
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

470
470
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

360
360
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

374
374
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

108
108
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

75
75
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

49
49
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

166
166
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

92
92
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

402
402

Meer sportnieuws