Riemer lovend voor 2 spelers: "Zij hielpen ons aan zege"

door
Riemer lovend voor 2 spelers:

Anderlecht is er zondag in geslaagd om optimaal te profiteren van het gelijkspel tussen AA Gent en Union. Het verstevigde zijn tweede plaats én naderde enkele punten op de leider door zelf te winnen van RWDM. De stadsgenoot bleek echter een bijzonder taaie brok te zijn.

Lange tijd moest Anderlecht immers achtervolgen, want RWDM was in het Lotto Park vroeg op voorsprong gekomen dankzij een goal van Mercier. Paars-Wit ging echter nog op en over zijn opponent, zij het op het nippertje. Een kwartier voor tijd maakte Dreyer gelijk vanop de stip en in blessuretijd zorgde Vazquez nog voor 2-1.

Riemer looft 2 invallers

LEES OOK 'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

Pas op het laatste moment kraakte RWDM dus en dat was mede dankzij de invallers van Anderlecht. Er was natuurlijk Vazquez, die al in de eerste helft de geblesseerde Dolberg was komen aflossen. Maar Brian Riemer had ook nog lovende woorden voor twee andere invallers.

"Raman en Ashimeru hebben ons iets anders bijgebracht op het veld. Hun inbreng heeft ons enorm geholpen om de overwinning over de streep te trekken", geloofde Riemer immers bij DAZN.

Opstekers voor Raman en Ashimeru

Het zal voor beide spelers een opsteker zijn, want de voorbije maanden waren ze uit beeld verdwenen. Raman verdween uit de selectie door de komst van Flips en Hazard, maar laat zich wel telkens zien wanneer hij de kans krijgt in een oefenmatch. Hij kreeg nu nog eens een halfuurtje als invaller.

LEES OOK Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Ashimeru kwam dan weer pas in de 89ste minuut Rits vervangen. Voor de Ghanees was het pas zijn eerste speelminuut sinds de openingsmatch tegen Union. Sindsdien stond hij geblesseerd aan de kant, maar nu lijkt Riemer dus weer op hem te rekenen. Ondanks de zware concurrentie op het middenveld, die met de nakende rentree van Verschaeren nog wat aangescherpt wordt.

POLL: Verdient Raman meer speelkansen?

Meest recent

Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

66
66
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

8
8
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

93
93
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

73
73
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

18
18
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

100
100
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

289
289
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

151
151
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

47
47
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

109
109
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

72
72
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

34
34
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

95
95
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

87
87
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

174
174
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

343
343
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39

Meer sportnieuws