'KV Kortrijk dumpt aanvaller in Turkije'

door
'KV Kortrijk dumpt aanvaller in Turkije'

KV Kortrijk draaide Standard het afgelopen weekend een loer door met 0-1 te gaan winnen op Sclessin. De Kerels kruipen zo wat dichter bij de concurrentie onderin. Naast het veld is KVK bezig met inkomend en uitgaand transferverkeer.

Met nieuwe coach Freyr Alexandersson waait er een frisse wind door het Guldensporenstadion en dat heeft meteen invloed op de resultaten, al moet er nog heel wat gebeuren als KVK zich wil redden. De komst van de IJslander betekende meteen ook het einde van het Kortrijkse verhaal van verschillende spelers.

David Henen op weg naar uitgang bij KVK

LEES OOK Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

Zo is er geen plaats meer voor onder meer David Henen. De flankaanvaller mag andere oorden opzoeken en die oorden lijken nu duidelijk te worden. Volgens Sacha Tavolieri is Henen op weg naar Turkije, waar zich een strijd lijkt te ontbinden tussen Konyaspor en Gaziantep.

Beide clubs hebben Henen naar verluidt een voorstel gedaan tot midden 2025. Mogelijk zullen de financiële voorwaarden de doorslag geven. Sportief is er dit seizoen namelijk niet veel verschil tussen Gaziantep (14de) en Konyaspor (18de).

Henen kwam van Grenoble

Henen kwam begin 2022 naar West-Vlaanderen. Hij maakte destijds de overstap van het Franse Grenoble. Hij kwam 32 keer in actie voor KVK. Daarin was hij goed voor 3 assists.

LEES OOK Play-Offs barsten los: scheidsrechters speeldag 1 bekend

Daarvoor kwam Henen ook al uit voor onder meer Charleroi, Fleetwood Town, Olympiakos en de U21 van Everton. Bij de jeugd was hij actief bij onder meer Anderlecht en Standard. Henen heeft nog een contract tot eind dit seizoen bij KVK.

POLL: Voor welke club moet hij kiezen?

Meest recent

Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

163
163
'Fink houdt adem in: race tegen de klok voor KRC Genk'

Afgelopen zondag was de Cegeka Arena het decor voor de comeback van de Rode Duivels, maar binnen ...

24
24
'Antwerp, Anderlecht & Club vernemen pittig prijskaartje'

Vanaf komend weekend bekampen de Belgische topclubs mekaar weer met de landstitel als inzet. Nadien ...

109
109
Play-Offs barsten los: scheidsrechters speeldag 1 bekend

Nu het pas echt om de knikkers gaat neemt ook de druk op de arbitrage straks weer onvermijdelijk ...

261
261
'Club Brugge krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

Vorig seizoen kroonde Club Brugge zich na een historische inhaalrace alsnog naar de landstitel, een ...

235
235
Vertonghen zadelt Hasi meteen met serieuze kopzorgen op

Een verrassing kunnen we het niet noemen, maar dinsdag maakte Jan Vertonghen ook officieel bekend ...

155
155
De Cuyper vloekt op coach: “Ik wilde stoppen met voetballen!”

Maxim De Cuyper is dit seizoen volledig doorgebroken bij Club Brugge én de nationale ploeg. ...

299
299
Vertonghen oordeelt over ontslag Hubert én keuze Hasi

Jan Vertonghen zal op het einde van dit seizoen stoppen met voetballen, dat liet de aanvoerder van ...

359
359
Vanaken roept straffe waarschuwing naar KRC Genk

Club Brugge moet weer de achtervolging inzetten in de Champions Play-Offs. Vorig seizoen pakte ...

578
578
KV Mechelen voert aanzienlijke kapitaalsverhoging door

KV Mechelen had al een tijdje geleden aangekondigd dat het een kapitaalsverhoging van 6,1 miljoen ...

219
219
Ultras Charleroi slaan ferm terug na verbanning bestuur

De Ultras van Sporting Charleroi werden verbannen in Mambourg na de incidenten tijdens de ...

60
60
Vanaken maakt balans Tedesco-Garcia op: "Nee, totaal niet"

Hans Vanaken verdween de afgelopen jaren naar de achtergrond bij de Rode Duivels, maar bondscoach ...

192
192
Vertonghen speelt open kaart over plannen na profcarrière

Jan Vertonghen kwam vandaag met het nieuws naar buiten dat hij aan het einde van het seizoen zal ...

264
264
FIFA-schandaal: rechtbank velt verdict over Blatter/Platini

In eerste aanleg werden Sepp Blatter en Michel Platini vrijgesproken na de aanklachten van ...

60
60
De Cuyper én Seys halen stevig uit na interlandperiode

Maxim De Cuyper en Joaquin Seys zijn dit seizoen de absolute smaakmakers bij Club Brugge. De ...

544
544
Tolu Arokodare verrast: “Bijna weg bij KRC Genk…”

Tolu Arokodare is dit seizoen uitgegroeid tot aanvalsleider van KRC Genk. De spits maakte zijn ...

219
219
Adriano Bertaccini bijt pijnlijk door het stof bij STVV

Adriano Bertaccini is dit seizoen een revelatie bij Sint-Truiden VV, maar de afgelopen weken waren ...

197
197
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge-smaakmakers weg, jackpot Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

435
435
'Bizarre timing' Standard Luik wakkert geruchten aan

Standard Luik heeft afscheid genomen van Pierre Locht en Giacomo Angelini werd aangesteld als de ...

235
235
Joaquin Seys onthult transferplannen: “Bepaalt alles…”

Club Brugge maakte dit seizoen enorm veel indruk in de Champions League. Verschillende sterkhouders ...

552
552

Meer sportnieuws