Burgess en Moris woedend op ref: "Altijd bij Club Brugge"

door
Burgess en Moris woedend op ref:

Union SG verloor met 1-2 van Club Brugge. De Brusselaars verdienden minstens een punt. Antony Moris was de schlemiel van de avond. Hij ging in de fout bij de 0-1, maar bij Union SG waren ze zeer misnoegd.

Flater van Moris

Moris probeerde de bal snel te trappen, maar hij trapte de bal tegen Vetlesen en 0-1. Een blunder van de keeper. Hij sprak over de fase. "We hebben het Club Brugge zeer moeilijk gemaakt. Maar we zijn niet efficiënt genoeg.  Die 0-1... Ik neem de bal en wil Puertas diep sturen. Vetlesen zet zijn voet en de bal valt zo in de goal. De ref zegt dat er twee meter afstand is tussen mij en de speler. Na de match vroeg ik het nog eens, maar er staat niets in het reglement over dit. Het is elke week wel iets met de spelleiding in de play-offs."

Christian Burgess was ook niet te spreken over die fase. "Vetlesen stond dicht bij Anthony. Te dicht, vond ik. Maar de ref vond het in orde, de VAR bekeek het en hij zij vonden het ook goed. Natuurlijk, het is Club Brugge...", zei hij ironisch.

0 op 12 voor Union SG

De verdediger was zichtbaar aangedaan. De nederlaag en de 0 op 12 hakt er duidelijk in.

"Dit is teleurstellend, want zo wil je niet starten aan de play-offs. Er zijn vier nederlagen en wat kan je nog zeggen? We moeten nu bij elkaar blijven en er samen uit proberen te geraken. Het is momenteel niet goed genoeg. Er zijn nog zes matchen. Het is nog niet over, maar we hebben onze voorsprong wel weggegooid", zei hij nog bij DAZN.

POLL: Had de treffer afgekeurd moeten worden?

Meest recent

Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

7
7
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

110
110
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

13
13
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

136
136
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

27
27
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

83
83
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

31
31
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

248
248
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

119
119
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

229
229
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

66
66
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

507
507
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

293
293
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

432
432
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

78
78
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

263
263
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

277
277
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

276
276

Meer sportnieuws