'KRC Genk betaalt deze pittige som voor nieuwe spits'

door
'KRC Genk betaalt deze pittige som voor nieuwe spits'

KRC Genk heeft vandaag de Zuid-Koreaanse aanvaller Hyeon-gyu Oh voorgesteld als nieuwe spits. Na wekenlang onderhandelen kon Dimitri De Condé hem dus losweken bij de Schotse landskampioen. Er hangt wel een stevig prijskaartje rondom de nek van de spits.

Genk betaalt ruim 5 miljoen euro

Volgens meerdere Schotse kranten heeft KRC Genk maar liefst 5,3 miljoen euro betaald voor de spits. Het is niet bekend of dat inclusief bonussen is. Celtic maakt zo een mooie winst op een speler die er weinig aan spelen toekwam. Zelf betaalden ze ongeveer 3 miljoen euro voor hem.

Exit Tolu of Zeqiri?

LEES OOK Belgische club had Oh bijna beet: “Toen kwam Genk aankloppen”

Bij Racing Genk hopen ze dat de Zuid-Koreaanse aanvaller voor meer doelpunten gaat zorgen. Tolu Arokodare speelde vorig jaar nog een degelijk seizoen, maar Anders Zeqiri stelde het meest teleur. Er zijn nu drie spitsen voor één positie, waardoor de kans groot is dat Tolu of Zeqiri andere oorden zal opzoeken.

Genk speelt immers geen Europees voetbal, dus veel nood om te roteren is er komend seizoen niet. Oh zal moeten bewijzen dat hij een echte goalgetter is. Bij Celtic strandde hij op 12 goals in 47 duels, in Zuid-Korea trof hij 23 keer raak in 93 duels. 

LEES OOK Kompany sust Bayern-fans vlak voor clash: "Niet ernstig"

POLL: Zal hij meteen in de basis staan?

Meest recent

Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

0
0
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

3
3
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

26
26
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

225
225
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

184
184
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

38
38
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

407
407
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

769
769
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

34
34
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

158
158
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

145
145
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

38
38
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

129
129
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

523
523
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

204
204
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

71
71
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

23
23
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

136
136
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

90
90
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

39
39

Meer sportnieuws