'AA Gent strikt derde zomeraanwinst: prijskaartje bekend'

door
'AA Gent strikt derde zomeraanwinst: prijskaartje bekend'

Nadat het met Andri Gudjohnsen en Max Dean reeds twee nieuwe aanvallers in huis haalde staat AA Gent nu op een zucht van een derde zomeraanwinst. Volgens diverse media hebben de Buffalo's namelijk een doorbraak bereikt in een complex dossier.

Eerder geraakt al bekend dat Gent dan toch op het punt stond om een overeenkomst te vinden met NAC Breda omtrent de overstap van Aimé Omgba. De 21-jarige Nederlander spuwde recent fel zijn gal toen bleek dat de promovendus in de Eredivisie niet bereid was om hem te laten gaan.

AA Gent heeft Omgba beet

LEES OOK Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Sindsdien besloot NAC zich dan toch iets schappelijker op te stellen in de onderhandelingen. Met succes, want volgens De Telegraaf mogen we weldra witte rook verwachten in de Planet Group Arena. Beide clubs bereikten maandag tenslotte een mondeling akkoord over de nakende deal.

Gent legt naar verluidt 2,8 miljoen euro op tafel, aangevuld met 300 duizend euro aan min of meer gegarandeerde bonussen. Daarnaast zou NAC bij een eventuele doorverkoop nog recht hebben op 10 procent van de transfersom. Voor de middenvelder zelf ligt een meerjarig contract klaar.

Versterking voor Vrancken

Ook volgens onder meer Het Laatste Nieuws moet Omgba nu louter nog zijn medische testen afleggen, die eerstdaags op het programma staan. Tenzij die alsnog roet in het eten gooien kan de spelverdeler, die tevens dienst kan doen als 'acht', nadien dus snel officieel worden voorgesteld.

LEES OOK Toch ‘Hein Vanhaezebrouck’ bij KAA Gent: “Heel dankbaar”

Wouter Vrancken wrijft zich in de handen, want met 10 doelpunten en evenveel assists in 55 optredens voor NAC liet Omgba al zien wat hij in zijn mars heeft. Het jeugdproduct van Feyenoord stoot er overigens Nemanja Gudelj van de troon als duurste uitgaande transfer in de clubgeschiedenis.

POLL: Denkt u dat Omgba een voltreffer wordt?

Meest recent

Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

8
8
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

75
75
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

113
113
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

115
115
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

154
154
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

39
39
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

131
131
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

68
68
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

295
295
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

48
48
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

316
316
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

1084
1084
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

96
96
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

493
493
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

334
334
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

480
480
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

328
328
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

548
548
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

407
407
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

515
515

Meer sportnieuws