Spanning loopt op in Kortrijk: "Ik snap de boze fans"

door
Spanning loopt op in Kortrijk:

Vorig seizoen wist KV Kortrijk maar op het nippertje het behoud te verzekeren. Dit seizoen lijkt opnieuw een lange strijd te wachten, want na negen speeldagen staan de Kerels pas op de voorlaatste plaats. Daardoor begint het stilaan onrustig te worden.

Kortrijk leed zondag een pijnlijke nederlaag in het Dudenpark, waar Union met 3-0 veel te sterk was. Het zorgde ervoor dat de meegereisde supporters zich begonnen te roeren. Na het laatste fluitsignaal schreeuwden zij om het ontslag van trainer Freyr Alexandersson.

Alexandersson geeft woeste fans gelijk

LEES OOK KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

De IJslander flirtte de voorbije maanden al met andere clubs als Union en vorige week nog Cardiff City, maar bleef vooralsnog in Kortrijk. Hij probeerde samen met enkele spelers nog de fans te kalmeren.

En Alexandersson gaf hen geen ongelijk voor hun woede. "Ze waren teleurgesteld in onze inzet en prestatie. Terecht, we waren niet op de afspraak. Ik snap hen, en de spelers ook", verklaarde hij immers aan Het Laatste Nieuws.

Kortrijk miste fighting spirit

"Het moet véél beter. We moeten op z'n mínst elke keer alles geven. En dat ontbrak ons vandaag", legde hij de vinger op de wonde. "We moeten die fighting spirit, onze kracht, er zo snel mogelijk weer in krijgen."

LEES OOK Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

De vechtlust zal snel moeten terugkeren, want Kortrijk heeft intussen al vijf matchen niet meer gewonnen en heeft de punten broodnodig. Het wacht komende week echter weer een aartsmoeilijke opdracht. Dan komt fiere leider KRC Genk immers op bezoek in het Guldensporenstadion.

POLL: Zal Alexandersson het einde van het seizoen halen bij Kortrijk?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

51
51
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

46
46
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

92
92
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

218
218
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

130
130
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

41
41
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

98
98
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

65
65
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

89
89
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

166
166
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

326
326
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

69
69

Meer sportnieuws