'Bounida moet flinke domper slikken bij Ajax'

door
'Bounida moet flinke domper slikken bij Ajax'

Enkele jaren geleden gold Rayane Bounida als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de voorbije jaren is het toch wat stiller geworden rond het voormalige YouTube-fenomeen. In 2022 koos Bounida ervoor om geen profcontract te tekenen bij Anderlecht en verkaste hij naar Ajax.

Twee jaar later is het echter nog altijd wachten op de echte doorbraak van Bounida. Hij is intussen 18 jaar oud, maar zijn profdebuut maakte hij nog niet. Dit seizoen werkt hij voorlopig zijn wedstrijden af bij de U19 van Ajax, waar hij wel al goed was voor vier goals in vier wedstrijden.

Bounida heeft nog geen uitzicht op Ajax 1

LEES OOK Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

De voorbije jaren had Bounida het niet altijd even makkelijk om zich door te zetten, onder meer door een groeispurt van bijna 20 centimeter. Daardoor speelden de spieren het toptalent regelmatig parten en moest hij zich aanpassen aan zijn 'nieuwe' lichaam.

Stilaan lijkt Bounida wel dichter te komen bij een doorbraak, want de verwachting is dat hij dit seizoen weleens speelminuten zou kunnen gaan maken bij Jong Ajax, dat nog altijd uitkomt in de Keuken Kampioen Divisie - het tweede niveau in Nederland.

Contractverlenging bij Ajax wordt moeilijk

Al is de toekomst van Bounida na dit seizoen nog hoogst onzeker. De offensieve middenvelder is na dit seizoen immers einde contract bij Ajax en het is maar de vraag of hij zal bijtekenen. Bounida zou momenteel 500.000 euro per jaar opstrijken en dat is toch een zeer hoog bedrag voor een speler die op zijn achttiende nog geen uitzicht heeft op speeltijd in de A-ploeg.

LEES OOK ‘Zéér verrassende transferwending Frenkie de Jong’

Bovendien oogt de financiële situatie van Ajax ook een pak minder rooskleurig dan twee jaar geleden. Als Bounida bij Ajax wil blijven, zal hij dan ook moeten inleveren, weet Het Laatste Nieuws. In het andere geval zal hij op zoek moeten naar een nieuwe club. Er staan hem dus belangrijke maanden te wachten.

POLL: Moet Bounida nog bij Ajax blijven?

Meest recent

Tweede goal Club terecht afgekeurd? Vandenbempt duidelijk

Club Brugge begon zondagmiddag sterk aan zijn campagne in de Champions' Play-Offs en stond na ...

9
9
Anderlecht ziet sterretjes op Jan Breydel: "Pure onmacht"

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag één van de grote klassiekers uit het ...

164
164
KRC Genk doet gouden zet: "Dan ben je een kanjer"

KRC Genk trapt zondagavond tegen AA Gent zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang. In ...

54
54
'Antwerp bibbert en beeft: vier sterkhouders richting exit'

Antwerp FC is dramatisch aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor zaterdagavond met 5-1 van ...

164
164
'Liverpool legt eerste contacten voor zomerse knaltransfer'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

175
175
Hasi verrast met basiself, Club-sterkhouder op de bank

De Champions' Play-Offs zijn in alle hevigheid losgebarsten en zondagmiddag staat alweer een ...

379
379
Sollicitatie bij Garcia: grote surprise in volgende selectie?

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

550
550
TU: 'Monstertransfer Vinicius, Club lonkt naar Premier League'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Kompany in zak en as na clash met Siebe Van der Heyden

Vincent Kompany won met Bayern München met 3-2 van het Sankt Pauli van Alexander Blessin ...

125
125
Ulderink meteen in de clinch met twee Antwerp-spelers

Royal Antwerp FC is onder Andries Ulderink op een valse noot begonnen. The Great Old ging met de ...

501
501
Ferme aardverschuiving Openda en Vermeeren

Loïs Openda en Arthur Vermeeren maken een aardverschuiving mee bij RB Leipzig. De Duitse club ...

42
42
Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

63
63
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

213
213
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

264
264
Kuyt gooit de handdoek en doet deprimerende uitspraak

Game over. Beerschot zakt naar de Challenger Pro League, is het niet vandaag dan is het wellicht ...

617
617
Zorgt Club Brugge voor de genadeklap bij Antwerp FC?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

378
378
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

695
695
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

73
73
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

165
165
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar ...

479
479

Meer sportnieuws