'Tedesco out? Voetbalbond neemt duidelijk standpunt in'

door
'Tedesco out? Voetbalbond neemt duidelijk standpunt in'

Na de nederlaag tegen Frankrijk riep een deel van de aanwezige toeschouwers om het ontslag van Domenico Tedesco. Verschillende waarnemers lieten daarom intussen al hun licht schijnen op de schijnbaar wankele positie van de bondscoach.

Marc Degryse denkt bijvoorbeeld dat Tedesco toch weer een beetje krediet heeft gekocht, al vraagt de goede prestatie nog om bevestiging én moeten er dringend ook resultaten worden geboekt. Volgens hem dringt een latere evaluatie zich dan ook op. Eenzelfde geluid valt er min of meer te rapen bij Peter Vandenbempt, die wel opmerkt dat de Duitser de afgelopen maanden veel van zijn pluimen verloor.

Voetbalbond tevreden

LEES OOK ‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Niet alleen bij het grote publiek, maar bovenal ook bij zijn bazen. "Ook binnen de bond ligt hij onder vuur en staat hij niet meer al te stevig", klinkt het bij Sporza, om er direct wel aan toe te voegen dat de kleedkamer wél nog achter hem staat. Het Nieuwsblad meent zelfs dat Tedesco voorlopig nog op zijn beide oren mag slapen. "Voor alle duidelijkheid: hij staat niet ter discussie", klinkt het stellig in de krant.

"De bondscoach zat nog stevig op zijn stoel na het duel in Italië en dat is door de wedstrijd tegen Frankrijk niet veranderd", luidt het nog. De bondstop zou ondanks de nederlaag erg tevreden zijn over de prestatie die maandag tegen een absoluut topland op de mat werd gelegd. Bovendien wordt het afhaken van Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku hem niet kwalijk genomen in Tubeke. Integendeel zelfs.

Tedesco koopt krediet

Nog volgens HNB apprecieert men na de soap rond Thibaut Courtois namelijk net dat Tedesco zijn best doet om de banden met zijn sleutelfiguren opnieuw aan te halen. Het feit dat de spelers hem unaniem steunen spreekt uiteraard eveneens in het voordeel van de bondscoach. Net zoals het huidige machtvacuüm bij de KBVB, waar Peter Willems nog op zoek is naar een opvolger van Frank Vercauteren.

LEES OOK Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Tot dan hoeft Tedesco, wiens ontslagvergoeding de bond zich wegens financiële problemen naar verluidt ook niet kan permitteren, geen grondige analyse te vrezen. Dat hij geen goede cijfers voorlegt en soms nogal eigenzinnig te werk gaat ziet evenwel iedereen. "Er is weinig nodig om de stemming in een nog meer negatieve richting te duwen. Winnen is de beste remedie tegen ontslag", besluit de krant.

POLL: Staat u nog achter Tedesco?

Meest recent

Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

1
1
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

1
1
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

45
45
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

164
164
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

88
88
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

139
139
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

78
78
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

152
152
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

91
91
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

191
191
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

87
87
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

386
386
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

63
63
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

23
23
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

66
66
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

507
507
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

415
415
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

94
94
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

840
840
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1264
1264

Meer sportnieuws