Genk was Union te snel af: "Spraken over 10 miljoen euro"

door
Genk was Union te snel af:

KRC Genk heeft misschien wel het beste transferbeleid in België. Dimitri De Condé en zijn team hebben op dat vlak al een geweldige reputatie bij elkaar weten te spelen. Zo was er het verhaal rondom Christopher Bonsu Baah.

Bonsu Baah koos voor KRC Genk

KRC Genk haalde Bonsu Baah in de zomer van 2023 voor 5,2 miljoen euro weg bij Sarpsborg. Zijn eerste seizoen was moeizaam. Niet onlogisch in een ploeg die helemaal niet draaide en dat als jonge speler. De Condé kwam in Terril Talks met meer informatie over de transfer van de jonge flankaanvaller.

LEES OOK "Club Brugge, Anderlecht en Genk toonden interesse"

"Bonsu Baah stond op onze radar, maar een makelaar belde mij snel dat we niet moesten proberen. Brighton toonde interesse en hij sprak over bedragen van 10 miljoen euro. Er was ook sprake van Union SG", verklaarde De Condé.

Moeilijk eerste seizoen

De speler was echter heel tevreden met zijn overgang naar Genk. "Bonsu was een speler die héél fier het truitje van Genk mocht dragen voor het eerst. Maar na die rode kaarten en fluitconcerten kwam hij naar mijn bureau. De lach op zijn gezicht was weg. Hij sprak over een uitleenbeurt, maar dat weigerde en ik zei dat we met hem zouden gaan werken. Je ziet hem nu stralen", vertelt de sportieve baas van Genk.

Bonsu Baah was dit seizoen al goed voor 2 goals en 3 assists in 14 duels. Dat is al beter dan vorig jaar, toen hij 2 keer scoorde en 2 assists uitdeelde in 47 matchen. Onder Thorsten Fink bloeit hij helemaal open.

 

POLL: Gaat hij Genk op termijn een fortuin opleveren?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

2
2
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

15
15
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

6
6
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

75
75
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

145
145
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

117
117
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

87
87
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

60
60
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

82
82
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

72
72
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

151
151
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

298
298
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws