'Club rekent zich rijk: Villa en Newcastle willen sterkhouder'

door
'Club rekent zich rijk: Villa en Newcastle willen sterkhouder'

In de Champions League heeft Club Brugge nog vier wedstrijden om zich te verzekeren van een plek in de knock out-fase. Voor de spelers wordt dat overigens een uitgelezen kans om zich in de kijker van buitenlandse clubs te plaatsen. Iets waar Joel Ordoñez alvast goed mee bezig is.

Om de League Phase in de vernieuwde Champions League te overleven, moet Blauw-Zwart zich bij de 24 beste ploegen zien te scharen. Halfweg de competitiefase zijn de Bruggelingen alvast goed op weg. Zo staan ze momenteel op de 22ste plek met 6 op 12. Maar het zal niet evident worden om die notering vast te houden.

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Titanenstrijd voor CDK, grote kuis bij Man City'

De Belgische kampioen staat immers voor nog een lastig programma. De eerstvolgende opdracht wordt de immer verraderlijke verplaatsing naar Celtic. Daarna volgt een thuismatch tegen Sporting CP, momenteel tweede in het klassement. En in januari wachten nog eens topduels tegen Juventus en Manchester City.

Gegeerde Ordoñez 

Een serieuze uitdaging dus voor coach Nicky Hayen en zijn troepen. Maar dergelijke duels zijn natuurlijk een droom voor de spelers. Bovendien kunnen deze matchen een grote boost vormen voor hun individuele carrières. Zo zullen de wedstrijden ongetwijfeld van dichtbij gevolgd worden door tal van Europese scouts.

Enkele Brugse sterkhouders wisten zich in de eerste vier duels zelfs al in de kijker te spelen. Met name dan Joel Ordoñez. De Ecuadoraanse international is dan ook bezig aan een beresterke CL-campagne in de Brugse defensie. Het feit dat hij nog altijd maar 20 jaar oud is, maakt van hem een extra interessant target.

Grof wild in Engeland

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Megatransfers bij Club, Kortrijk vindt coach'

Vooral in de Premier League blijkt Ordoñez grof wild. Zo werd eerder al gewag gemaakt van interesse van Liverpool FC en van Chelsea FC. Bij Caught Offside voegt men twee extra namen toe aan het lijstje met gegadigden. Ook Newcastle United en Aston Villa zouden de centrale verdediger van dichtbij volgen. Club ziet die toenemende interesse alvast graag gebeuren. Blauw-Zwart zou zo'n 30 miljoen euro voor zijn sterkhouder verlangen, de concurrentiestrijd kan die prijs echter nog gevoelig opdrijven.

POLL: Wie is momenteel het belangrijkste voor Club Brugge?

Meest recent

'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

7
7
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

69
69
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

71
71
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

27
27
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

30
30
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

130
130
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

49
49
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

148
148
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

97
97
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

170
170
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

332
332
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

198
198
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

76
76
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

1259
1259
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

435
435
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

416
416
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

286
286
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

105
105
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

778
778
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

183
183

Meer sportnieuws