Nederland struikelt in Bosnië, Duitsland wint op valreep niet

door
Nederland struikelt in Bosnië, Duitsland wint op valreep niet

De laatste wedstrijden van de Nations League hebben geen al te grote schokken meer opgeleverd. In groep A3 lag alles toch al vast en dus hoefde het niet meer zo nodig voor Nederland en Duitsland. Oranje struikelde met een B-ploeg wel nog in Bosnië, terwijl de Duitsers in Hongarije op de valreep naliet om de kers op de taart te zetten.

Nederland verscheen in Bosnië met een zeer fel gewijzigd elftal aan de aftrap, maar dat betekende wel dat enkele andere jongens hun kans kregen. Noa Lang bijvoorbeeld, en hij zette zijn goede vorm van de laatste weken bij PSV ook verder.

Assist Lang onvoldoende voor Oranje

LEES OOK Spektakel in NL: Duitsland, Portugal, Spanje en Frankrijk in Final Four

Halfweg de eerste helft schilderde de oud-speler van Club Brugge een voorzet perfect op het hoofd van Brobbey, die zijn eerste interlandgoal netjes binnen kopte. Die laatste zag nog een tweede goal afgekeurd worden, terwijl Zirkzee ook een enorme kans miste.

Dat brak Oranje in de tweede helft nog zuur op. Bosnië kwam beter uit de kleedkamer en waarschuwde met een afgekeurd doelpunt van Dzeko. Halfweg de tweede helft was het echter alsnog prijs via Demirovic. Daardoor sluit Nederland zijn campagne af met toch een teleurstellend gelijkspel.

Panenka Szoboszlai en vierklapper Gyökeres

Duitsland kon zijn laatste match ook niet winnen. Met ook al een halve B-ploeg bleef het in Hongarije lang 0-0. Een kwartier voor tijd zette Felix Nmecha de bezoekers toch nog op voorsprong, maar in minuut 99 kwamen de Hongaren nog langszij. Ze kregen een penalty en die zette Szoboszlai met een panenka ijskoud om.

LEES OOK Italië slikt compleet ridicule tegengoal tegen Duitsland

Ook het vermelden waard is dat in Divisie C Zweden nog stevig uitgehaald heeft. Ze klopten Azerbeidzjan met 6-0. Grote man was alweer Viktor Gyökeres, die zich onlangs nog liet zien met een hattrick tegen Manchester City in de Champions League. De spits deed nog beter door maar liefst vier keer te scoren en kroont zich zo tot topschutter van de Nations League.

POLL: Is Duitsland één van de favorieten in de Nations League?

Meest recent

Ancelotti komt met nieuws over blessure Courtois

De comeback van Thibaut Courtois bij de Rode Duivels werd niet meteen wat hij ervan gedroomd had. ...

0
0
De Coninck: "Daarom heb ik voorbehoud bij titel Genk"

Het is money time in de Jupiler Pro League, met komend weekend de start van de play-offs. Daarmee ...

29
29
'Fikse opsteker Anderlecht: sterkhouder toch nog in actie'

Anderlecht hoopt in de komende weken alsnog de top drie van het klassement binnen te breken en de ...

44
44
Storck gelooft in redding Kortrijk: "We zijn terug"

Komend weekend wordt er ook afgetrapt in de Relegation Play-Off, waarin het voor de vier deelnemers ...

21
21
'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over schorsing Hasi'

Zondag begint Anderlecht aan zijn opdracht in de Champions' Play-Off, waarin het meteen op bezoek ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Wending rond Courtois, Club kan cashen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
‘Monstertransfer Virgil Van Dijk shockeert Liverpool’

Liverpool is dit seizoen op weg om de Premier League binnen te halen. De manschappen van Arne Slot ...

72
72
Luc Devroe trekt naar Club Brugge: “Dat stimuleert meer...”

Luc Devroe heeft een verleden bij Club Brugge én Anderlecht. De rivalen staan tegenover ...

282
282
‘Opvallend: Charleroi-bestuur plant plots crisisvergadering'

Sporting Charleroi koos ervoor om de supportersgroepen ‘Storm Ultras 2001’ en ...

88
88
Waanzin: 'PSG plukt Barça-ster voor 100 miljoen weg'

Frenkie de Jong kende een woelige periode bij FC Barcelona, maar toch staat de Nederlandse ...

198
198
De Laet boekt enorm succes ná Antwerp: “Niet gedacht”

Master of Madness is ten einde en het spectaculaire voetbaltornooi kent een eerste winnaar. Racing ...

139
139
Mike Penders gooit toekomstplannen op tafel: “Of ik blijf?”

Mike Penders werd voor een ferm miljoenenbedrag gekocht door Chelsea, maar het is nog niet zeker of ...

106
106
Genk stuurt schokgolf door België: Club Brugge onttroond

'Strive for five'. KRC Genk begint zo dadelijk vanuit polepositie aan de play-offs, waarin de fiere ...

397
397
Overname Standard: Ultra's trekken aan alarmbel

Standard gaat de komende weken in Play-Off II nog op zoek naar een Europees ticket, maar naast het ...

214
214
Hasi scherprechter in titelstrijd? "Zij worden de dupe"

Het is dit weekend uitkijken naar de start van de play-offs en in het bijzonder de Champions' ...

210
210
Rampscenario Heizel: "Als er binnen 2 jaar niets gebeurt..."

De Rode Duivels werkten vorig weekend hun thuiswedstrijd tegen Oekraïne af in Genk en het plan ...

196
196
'Droomtransfer Svilar: Engelse grootmachten melden zich'

Er was de voorbije weken veel te doen over potentiële Rode Duivels met een dubbele ...

71
71
Union toch nog kampioen? Blessin oordeelt

De algemene verwachting is dat de titelstrijd de komende weken een duel zal worden tussen KRC Genk ...

121
121
Croonen geeft zijn mening over titelkansen Genk

De Champions' Play-Off wordt dit weekend afgetrapt en dat betekent dat we binnen maximum tien ...

96
96
'Hasi neemt pion KV Mechelen mee naar Anderlecht'

Bij Anderlecht besloten ze om het voor de start van de play-offs nog maar eens over een andere boeg ...

398
398

Meer sportnieuws