Stijnen richt pijlen op De Mil: "Als ik zijn baas was..."

door
Stijnen richt pijlen op De Mil:

Patro Eisden doet het alweer uitstekend in de Challenger Pro League. Ze draaien mee aan de top en de Limburgers lijken nog maar eens mee te strijden voor promotie. Het werk van Stijn Stijnen mag gezien worden. 

Stijnen levert al jaren zeer goed werk bij Patro. Je zou je de vraag kunnen stellen waarom de voormalige Rode Duivel zelden of nooit wordt genoemd bij betere ploegen in de Jupiler Pro League. Wellicht heeft zijn karakter daar iets mee te maken.

Patro doet het uitstekend

LEES OOK Club houdt hart vast: Hayen naar buitenlandse topcompetitie?

Stijnen is een coach die geen blad voor de mond neemt. Hij geeft zijn ongezouten mening en heeft lak aan de rest. Dat boezemt wellicht angst in bij bepaalde clubleiders, waarvan velen toch graag hun zegje doen. Ook over de opstelling.

Stijnen krijgt weinig lof voor zijn resultaten bij Patro, maar komt in de nationale media wel gretig in het nieuws als er bepaalde randzaken uitlekken. Zoals onder meer het geval was na de match tegen Charleroi, waar Patro veel indruk maakte door met 4-1 te winnen in de Beker van België. Het ging jammer genoeg voor Stijnen en Patro vooral over die zaken, in plaats van de zeer knappe zege.

De Mil ontslaan

De Mil gaf na de match aan dat Patro Charleroi probeerde te irriteren door op voorhand allerlei trucjes uit te halen om hen te destabiliseren. Stijnen moet daar eens goed mee lachen in Het Laatste Nieuws. Hij haalt ook uit naar De Mil.

LEES OOK De Mil baalt: "Verdienden niet om te verliezen"

"Als ík de baas was van Charleroi, en mijn ploeg krijgt een 4-1 pandoering van een 1B-ploeg, en ik hoor mijn trainer klagen over randzaken (De Mil klaagde over 30 graden in de bezoekende kleedkamer, nvdr.), dan stopte ik per direct en zonder veel woorden de samenwerking", zei Stijnen.

POLL: Eens met Stijnen?

Meest recent

Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

39
39
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

34
34
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

20
20
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

66
66
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

249
249
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

363
363
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

165
165
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

482
482
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

355
355
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

92
92
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

413
413
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

417
417
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

174
174
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

232
232
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

121
121
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

350
350
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

962
962
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

107
107
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

53
53

Meer sportnieuws