'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

door
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: eerste bod onderweg'

Club Brugge deed de voorbije jaren geregeld gouden zaken op de transfermarkt, maar om de sportieve ambities niet in het gedrang te laten komen is het niet de gewoonte in Jan Breydel om sterkhouders in januari al te laten vertrekken. Al zou er straks misschien wel eens een uitzondering kunnen worden gemaakt.

Tenslotte wordt er alsmaar harder aan de mouw getrokken van Joel Ordóñez, die naar verluidt al op belangstelling uit zowat alle Europese topcompetities kan rekenen. Vooral in de Premier League blijkt de pas 20-jarige Ecuadoraan bijzonder gegeerd, met Newcastle en Aston Villa als de meest concrete gegadigden.

Club kan cashen

LEES OOK Kijkers reageren snoeihard op nieuw format Gouden Schoen

Meer nog dan pakweg Chelsea en Liverpool zouden zij nu al volledig overtuigd zijn van Ordóñez, in die mate zelfs dat ze tijdens de wintermercato reeds een poging willen wagen om hem los te weken uit Westkapelle. Dan zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten, want Blauw-Zwart verlangt de absolute jackpot.

Hoewel zijn marktwaarde momenteel slechts op negen miljoen wordt geschat zou het prijskaartje van de beloftevolle verdediger, die tot medio 2028 vastligt bij de landskampioen, een slordige 30 miljoen bedragen. Dat schrikt de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland evenwel niet af om de onderhandelingen te starten.

Bod op Ordóñez

Volgens lokale media is het vooral Aston Villa, dat hem in de Champions League recent zelf zag schitteren, menens om Ordóñez al zo snel mogelijk in te lijven. De werkgever van Youri Tielemans en Amadou Onana zou zelfs overwegen om volgende week een eerste bod uit te brengen op de viervoudig international.

LEES OOK Kranten gaan los op gouden Vanaken: "Legende Belgisch voetbal"

De bedoeling is dat Ordóñez op die manier na nieuwjaar meteen kan aansluiten in Birmingham. Afwachten of Club bereid is om mee te werken aan die plannen. Wellicht hebben Dévy Rigaux en co meer oren naar een deal zoals een jaar geleden met Igor Thiago, die nadien eerst nog een halfjaar aan boord bleef.

POLL: Hoeveel is Ordonez waard?

Meest recent

Kijkers reageren snoeihard op nieuw format Gouden Schoen

Dinsdagavond werd de Gouden Schoen uitgereikt in het gloednieuwe casino te Middelkerke. En ook voor ...

1
1
Kranten gaan los op gouden Vanaken: "Legende Belgisch voetbal"

Hans Vanaken maakte dinsdagavond zijn favorietenrol waar en ging voor de derde keer in zijn ...

47
47
'Anderlecht loopt stevig blauwtje bij ex-speler Club Brugge"

Met maar liefst zeven nieuwkomers heeft Anderlecht een bijzonder drukke wintermercato achter de rug. ...

173
173
Comeback van Courtois: vader stuurt boodschap naar Garcia

Op het Gala van de Gouden Schoen passeert naar goede gewoonte weer mooi volk. Zo is kersvers ...

78
78
'Anderlecht plakt nieuwe datum op terugkeer Vertonghen'

Donderdag hoopt Anderlecht zich op de Bosuil te plaatsen voor de bekerfinale, een aantal dagen later ...

121
121
Vanaken hongerig na Gouden Schoen-triomf: "Nummer vier?"

Zoals verwacht maakte Hans Vanaken zijn favorietenrol waar door zich voor de derde keer tot Gouden ...

85
85
Vanaken terug Rode Duivel? Garcia licht tipje van sluier

Op het Gala van de Gouden Schoen viel Hans Vanaken zopas met een straatlengte voorsprong voor de ...

169
169
Club Brugge domineert Gouden Schoen: bizarre stemmen onthuld

Dinsdag stond in Middelkerke het Gala van de Gouden Schoen op het programma. Hans Vanaken schoot als ...

972
972
Hans Vanaken wint zijn derde Gouden Schoen

Vanavond staat in Middelkerke de Gouden Schoen op het programma. Er worden tal van prijzen ...

217
217
Vandenhaute voert de druk op voor Anderlecht-Antwerp

Wouter Vandenhaute en Olivier Renard zijn vanavond aanwezig op het Gala van de Gouden Schoen. De ...

350
350
Stijnen komt met verrassend nieuws over Peeters

Bijzonder opvallend nieuws vanuit Maasmechelen. Patro Eisden deelde mee dat Stef Peeters weer tot de ...

64
64
Lierse SK rondt lucratieve zomertransfer nu al af

Lierse SK rondde heel wat transfers. Zo vertrok Obbi Oulare nog. De Belgische aanvaller is niet de ...

67
67
Rode Duivel wordt danig over het hoofd gezien bij Gouden Schoen

Vanavond wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hans Vanaken is dé topkandidaat, daarachter zijn ...

356
356
STVV verrast alsnog met nieuwe verdediger

STVV zocht naar een centrale verdediger, maar leek die niet te vinden. Opvallend: de club maakt ...

90
90
‘Schandaalspits’ op de Bosuil: tikkende tijdbom?

Antwerp FC heeft eindelijk zijn langverwachte spits binnen: Mohamed Bayo, een ex-topschutter van de ...

324
324
Uitspraak Vertonghen doet Anderlecht-fans watertanden

Dinsdagavond verzamelde het kruim van de Belgische voetballerij in Middelkerke voor het Gala van de ...

447
447
Hein haalt uit: "On-be-grij-pe-lijk dat hij niet bij Duivels zit"

Rudi Garcia bereidt zich momenteel voor op zijn eerste opdracht als Belgisch bondscoach, een ...

548
548
Bayern slaat alwéér toe: Real druipt machteloos af

Bayern München haalde in het slot van de wintermercato geen directe versterkingen meer in huis, ...

258
258
Complottheorieën in JPL: Referee Department reageert

Ook dit seizoen eist de Belgische arbitrage helaas geregeld de hoofdrol op. Op speeldag 24 was dat ...

152
152
Gouden 11: Club Brugge grote slokop met 8 (!) afgevaardigden

Het aftellen is begonnen. Dinsdagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop ...

328
328

Meer sportnieuws