RSCA Futures beleven enorm treurige avond in CPL

door
RSCA Futures beleven enorm treurige avond in CPL

De jonge talenten van RSC Anderlecht beleven een uiterst moeilijk seizoen in de Challenger Pro League. Na een dramatische start leek het tijd wat te keren voor de manschappen van Jelle Coen, maar vanavond ging het opnieuw dramatisch onderuit.

Spannende strijd onderin

Door het faillissement van KMSK Deinze stond Francs Borains op de voorlaatste plaats in de Challenger Pro League (in de nieuwe rangschikking). Vandaag wachtte voor Karim Belhocine en zijn manschappen een uitstap naar het Koning Boudewijnstadion.

LEES OOK Bouchez (MR) compleet over de rooie, Nainggolan grijpt in

Daar namen de RSCA Futures het op tegen hun Waalse tegenstander. In een gesloten eerste helft vielen er niet al teveel kansen, bij de pauze stond het nog 0-0.

Mokerslag na rust

Na rust waren het echter de bezoekers die al snel de voorsprong namen: Prunier verscheen plots oog in oog met Schlieck en hij liet de jonge doelman kansloos: 0-1. Paars-Wit was nadien voetballend vaak de betere, kreeg in het slot via Ure nog een uitstekende kans (en mocht nog even tegen tien man voetballen) maar geraakte finaal niet aan de gelijkmaker.

LEES OOK RSCA Futures maken Lommel af, ook Beveren wint ruim

Zo pakken Belhocine en co drie gouden punten onderin. De Futures blijven onderin ter plaatse trappelen en moeten nog steeds vrezen voor degradatie richting het amateurvoetbal.

Scoreverloop:

0-1 (47') Prunier

Bijzonderheid:

Healy (Francs Borains) krijgt een rode kaart (85').

POLL: Moeten de Futures degradatie vrezen?

Meest recent

Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

26
26
'KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen'

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

21
21
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

234
234
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

71
71
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

178
178
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

180
180
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

98
98
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

57
57
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

153
153
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

495
495
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

501
501
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

273
273
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

702
702
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

494
494
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

106
106
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

475
475
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

546
546
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

128
128
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

222
222
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

269
269

Meer sportnieuws