Harde woorden bij Union na blamage: "Als je zo voetbalt..."

door
Harde woorden bij Union na blamage:

Union SG zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar, want het sneuvelde woensdag op zeer pijnlijke wijze in de kwartfinales. In een heruitgave van de finale van vorig seizoen kregen de Brusselaars een 5-1-pandoering van Antwerp.

Die zware score kwam toch als een verrassing, want voor de winterstop was Union nog uitstekend op dreef. Het trok naar de Bosuil met een ongeslagen reeks van maar liefst dertien officiële wedstrijden op zak, maar daar was weinig van te merken.

Harde woorden bij Union

De ontgoocheling was dan ook enorm bij Union. Binnenskamers zal de zware nederlaag ongetwijfeld nog een staartje krijgen, maar ook publiekelijk was Noah Sadiki al zeer hard voor zijn ploegmaats.

"Zij hebben gewoon beter gespeeld, daar konden we niks aan doen. Of beter: dat konden we wel, maar we hebben het niet gedaan", zuchtte de maker van het Union-doelpunt bij Gazet van Antwerpen. "We wisten wat we hier konden verwachten want in de competitie verloren we ook van Antwerp. We hebben echter niet gereageerd en dat is onze fout."

Union was niet op de afspraak

Het probleem lag volgens Sadiki vooral bij de mentaliteit. "We hebben niet gevoetbald. Het leek alsof we op training waren, waardoor we nooit in de wedstrijd hebben gezeten. Als je zo voetbalt, kan je nooit winnen. De winterstop is geen excuus. We waren gewoon niet aanwezig."

Veel tijd om te treuren heeft Union echter niet, want de volgende opdracht volgt al snel. Zondag moeten ze in de competitie op bezoek bij Charleroi. Dan zullen ze een pak beter voor de dag moeten komen.

POLL: Heeft Union de pandoering aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Penalty Club-Genk: Fink op plaats gezet na 'vreemde' reactie

KRC Genk heeft zondag voor de eerste keer averij opgelopen in de Champions' Play-Offs. De leider ...

0
0
'Club Brugge herschikt middenveld: drietal naar uitgang'

Club Brugge is nu al druk bezig met de komende transferperiode. Zo raakte deze week bekend dat ...

45
45
'Anderlecht dicht bij 'nieuwe Suarez': transferprijs gelekt'

RSC Anderlecht maakt zich op voor enkele belangrijke wedstrijden, met de bekerfinale van 4 mei als ...

67
67
'Zulte Waregem pakt uit met straffe transfer'

Komend weekend kent de Challenger Pro League zijn ontknoping. Zulte Waregem hoopt nog altijd om ...

49
49
Joos vindt deze Club Brugge-pion grof onderschat

Club Brugge is er vorig weekend in geslaagd om de titelstrijd weer helemaal open te gooien. Het ...

235
235
Tielemans maakt grote indruk: "Hij is sensationeel"

Aston Villa is dinsdagavond nog dicht bij een stunt gekomen in de Champions League. Het leek ...

42
42
Tielemans en Duranville bepalend, PSG en Barça houden nét stand

Het is een spectaculaire avond geworden in de Champions League, maar we kregen uiteindelijk ...

73
73
'Standard maakt nu al werk van zomertransfer'

Standard staat voor een zeer drukke transferzomer. Er moeten in Luik immers nog heel wat knopen ...

57
57
Cristiano Ronaldo komt met compliment voor verrassende Belg

Cristiano Ronaldo scoort nog altijd aan de lopende band bij Al-Nassr, waar zijn teller in deze ...

111
111
Mpoku na mislopen Standard sterke man bij Ligue 1-club?

Kent u Paul-José Mpoku nog? De voormalige aanvoerder van Standard scheert op zijn 32ste geen ...

45
45
'KV Mechelen verliest piepjong talent aan Duitse grootmacht'

KV Mechelen is goed begonnen aan de Europe Play-Off en pronkt momenteel samen met Charleroi aan de ...

111
111
'Antwerp-fans krijgen straf om zeer bizarre reden'

Voor Antwerp zijn de play-offs nog niet bepaald een succes te noemen, want na drie speeldagen blijft ...

101
101
Job in gevaar bij uitschakeling? Kompany reageert

De voorbije week was de spanning te snijden bij Bayern München. Vincent Kompany kwam onder vuur ...

132
132
'Genk zet zich schrap: topclub klopt aan voor Tolu'

Ondanks de 1-0-nederlaag van vorig weekend op Club Brugge ligt KRC Genk nog altijd op titelkoers. De ...

356
356
'Standard verliest sterkhouder met onmiddellijke ingang'

Standard probeert de komende weken nog een Europees ticket af te dwingen, maar met een twee op negen ...

132
132
Onrust bij Club Brugge: toekomst publiekslieveling in gevaar

Roméo Vermant, kind van Club Brugge en publiekslieveling, droomt ervan om dit seizoen eerste ...

372
372
'Mbappé kent straf: Spanje in rep en roer'

Real Madrid kwam vorig weekend toch een beetje met de schrik vrij. Het maakte het zichzelf immers ...

327
327
'Meevaller Anderlecht: concurrentie haakt af voor toptarget'

Voor Anderlecht zit een hoofdrol in de play-offs er niet meer in en dus richten ze bij Paars-Wit het ...

355
355
'Standard zoekt TD: volgende bekende naam in beeld'

In de Europe Play-Off lijkt Standard wat uit te bollen na een woelig seizoen, waarin de sportieve ...

181
181
'Publiekslieveling keert kar over toekomst bij Anderlecht'

Zelfs indien Anderlecht de rug in de komende weken nog weet te rechten lijkt het Lotto Park komende ...

313
313

Meer sportnieuws