'Veelzeggende' conclusie Club Brugge: "Zij bakten er niets van"

door
'Veelzeggende' conclusie Club Brugge:

Club Brugge won in het Jan Breydelstadion met het kleinste verschil van laagvlieger Oud-Heverlee Leuven. Met het oog op de Europese clash tegen Atalanta koos coach Nicky Hayen ervoor om flink te roteren tegen OHL. Journalist Tomas Taecke van Het Laatste Nieuws liet zich uit over de titelstrijd in de Jupiler Pro League.

Volgens HLN vreest Club Brugge men dat de landskampioen binnenkort tegen de lamp zal lopen. KRC Genk lijkt geen steken te willen laten vallen in de competitie. Analist Taecke was na de zuinige zege van Blauw-Zwart niet mals over de landskampioen.

Wisselspelers afgemaakt

LEES OOK Rampscenario Club Brugge: sterkhouder in de lappenmand?

Onder meer sterkhouder Ardon Jashari kreeg volledige rust voor de topper tegen Atalanta. ‘Het siert de Zwitser dat hij dicht bij het team wou zijn, maar ook hij had zijn zaterdagmiddag beter kunnen invullen. Wat was dat zeg, Club Brugge?’, klinkt het hard. ‘Het zijn die invallers die er zaterdag helemaal niets van bakten. En die tegen tien Leuvenaars zelfs nog heel even flirtten met een blamage.’

Bijna werd de kloof met KRC Genk nog vergroot tot acht punten. Een tienkoppig OHL kwam nog dichtbij de gelijkmaker. ‘Bij Club kregen Sabbe, Spileers, Vetlesen, Vermant, Nilsson en later ook Skoras en Siquet speelminuten. Over die eerste twee viel weinig te zeggen. De andere vijf ondernamen in de verste verte niets om aan hun status van wisselspeler iets te veranderen’, is het verdict.

Veelzeggende actie

Volgens Taecke vrezen ze bij Club Brugge dat er binnenkort dure punten zullen worden verloren. ‘Bij Club verwezen ze de voorbije jaren vaak naar de heilige drie punten na een mindere wedstrijd. Dat ze dat nu niet, of thans veel minder deden, is een teken aan de wand. Net zoals het feit dat de kleedkamer na de match lang dicht bleef’, luidt het.

LEES OOK Jashari en Hayen: "Dat wordt cruciaal tegen Aston Villa"

Achter de schermen van de club beseft men dat het een pak beter moet. In de resterende vijf wedstrijden mag er niet veel puntenverlies meer voorvallen. ‘Als Club straks tegen STVV (uit), Standard (thuis), KAA Gent (uit), Cercle (uit) en Charleroi (thuis) zo voor de dag komt, dan loopt het gegarandeerd nog eens fout.’

Club Brugge zal op scherp worden gezet. ‘Zo'n match als die van zaterdag, je kan dat allemaal relativeren. Het programma is druk, er werd gewonnen en na een zwakke match staan ze er toch altijd opnieuw in de Champions League. Maar relativeren, dat is niet wat voorzitter Bart Verhaeghe zal doen als blauw-zwart op het einde van de rit een drietal punten tekort zal komen.’

POLL: Denk jij dat Club Brugge komende 5 matchen nog dure punten zal verliezen?

Meest recent

Dimitri De Condé doet héél straffe Genkse belofte

Dimitri De Condé is ondertussen al tien jaar de sportieve baas van KRC Genk. De Head Of ...

0
0
KV Mechelen ruikt zijn kans: "Zij moéten"

KV Mechelen is zeker van het behoud, maar ze willen in de laatste match tegen FCV Dender een ...

15
15
Genk rekent zich rijk: "Hun marktwaardes zullen stijgen"

KRC Genk kent een zeer goed seizoen. Thorsten Fink maakt al twee jaar heel veel indruk in de Jupiler ...

36
36
Selectie Duivels gefileerd: "Mechele en hem had ik niet opgeroepen"

Om het behoud in de eerste divisie van de Nations League te vrijwaren, zullen de Rode Duivels ...

239
239
Vaste benoeming bij AA Gent? Milicevic laat van zich horen

AA Gent treedt straks voor het eerst sinds 2019 aan in de Champions' Play-Offs en gaat daarin de ...

57
57
'Nieuwe topspits United: vijfkoppig verlanglijstje gelekt'

Manchester United plaatste zich afgelopen donderdag voor de kwartfinales van de Europa League, maar ...

47
47
'Bliksemvertrek Jashari krijgt vorm bij Club Brugge'

Club Brugge dreigt komende zomer afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Zo lijken ...

501
501
Metamorfose Anderlecht: opvolger Dolberg al in beeld?

RSC Anderlecht wil zich tijdens de ontknoping van het seizoen verzekeren van een Europees ticket en ...

291
291
Garcia drukt stempel: twee grote slachtoffers bij Duivels

Maandag blazen de Rode Duivels verzamelen om het Nations League-tweeluik tegen Oekraïne voor te ...

436
436
Mazzu: "We spelen geen normale wedstrijd"

STVV heeft een ploeg die eigenlijk geen Play-Downs zou mogen spelen. De Truienaars hebben aanvallend ...

78
78
Heynen na selectie Rode Duivels: "Dit had ik niet verwacht"

Bryan Heynen is Rode Duivel. De ervaren middenvelder van KRC Genk werd voor het eerst opgeroepen ...

82
82
Ancelotti is het beu: "Ze denken alleen maar aan geld"

Er is véél te veel voetbal, dat is duidelijk. Bijna elke dag is er voetbal op de buis. ...

142
142
Breekt Duivel eindelijk door? "Type speler waar ik van houd"

Bij de Rode Duivels hopen een aantal spelers een nieuwe start te nemen. Rudi Garcia riep spelers op ...

132
132
Hubert zet iedereen op scherp: "Als ze dat denken..."

RSC Anderlecht bakte er niets van tegen KVC Westerlo en verloor kansloos met 2-0. David Hubert kwam ...

193
193
Geen KRC Genk, wel Union SG: "Geen rancune tegenover Genk"

KRC Genk geeft talenten van eigen bodem speelkansen, maar ze zagen er de afgelopen jaren ook een ...

188
188
RWDM raast door, Club NXT ruim de betere van Jong Genk

In de Challenger Pro League stonden er vanavond drie matchen op het programma. Club NXT ontving Jong ...

206
206
Vandenbempt: "Hij verdient zijn selectie bij Rode Duivels"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn eerste selectie bekend als bondscoach van België. Daar zaten ...

238
238
Storck onder de indruk: "Een heel sterk team"

KV Kortrijk boekte vorige week een zeer deugddoende zege. Dat gaf vertrouwen aan Bernd Storck & ...

65
65
'Anderlecht wil spits weghalen uit de Bundesliga'

Olivier Renard gaat een schoonmaak houden bij RSC Anderlecht. Nieuwe bazen en nieuwe netwerken. ...

355
355
‘Operatie Schoonmaak: Man Utd zet 10 spelers op transferlijst'

Manchester United kent een dramatisch seizoen en de kans is groot dat er in de zomer heel wat ...

157
157

Meer sportnieuws