Manchester City verloor met 2-3 van Real Madrid. Een logische eindstand. De Engelsen hadden het weer lastig, net als Kevin De Bruyne. De Rode Duivel blijft zoeken naar zijn beste vorm. Marc Degryse was kritisch voor de Belg.
De Bruyne bekoort niet
De Bruyne kent geen goed seizoen. Sommigen menen dat het beste er stilaan vanaf is, anderen melden dat Pep Guardiola te veel roteert met hem. Het is alvast een feit dat KDB niet geweldig presteert, ook niet tegen Real Madrid.
"Hij kan moeilijk dominant zijn Met balverlies lag hij aan de basis van de eerste kans voor Real. Toen hij met voorsprong de diepte inging, werd hij nog teruggehaald door Asencio. Hij oogt niet scherp, niet fit. Ook de soms telegeleide passes waarmee hij strooit, toch zijn grote kwaliteit, kwamen niet echt aan", zei Degryse aan VTM
"Alleen hijzelf kan aangeven waar dat aan ligt. Hij heeft de laatste maanden natuurlijk ook niet veel gespeeld. Ik vrees dat die operatie aan de hamstring (die dateert uit augustus 2023, nvdr) nog altijd weegt op hem", klinkt het. De Bruyne speelde dit seizoen mee in 26 matchen. De teller staat 3 goals en 6 assists.
Engelse pers wel positief
“Want laat ons eerlijk zijn: we zien niet de beste versie van Kevin De Bruyne. De voorbije jaren luidde het dat wanneer Kevin goed was City nog beter speelde, maar nu moet je concluderen dat het bij City minder is en ook bij De Bruyne minder."
De Engelse pers was nog positief over hem. "Speelde met veel drang naar voren en was geregeld betrokken bij de aanvalsgolven van City in de eerste helft, toen hij uitpakte met enkele passes om van te snoepen in de zestien van Real", klonk het. "Kon vanop rechts naar binnen knijpen om zo achter de verdediging van Real te geraken. Controleerde mee op het middenveld en zorgde voor veel dreiging op stilstaande fases."