In de Challenger Pro League blijft Patro Eisden in het spoor van de top drie. Het smeerde Club NXT een derde nederlaag op rij aan. Net als de Brugse beloften ging ook RSCA Futures onderuit. Club Luik smeerde hen in het slot nog een stevige nederlaag aan.
Club NXT - Patro Eisden 0-1
Club NXT had zijn vorige twee matchen al verloren en ook tegen Patro had het weinig in de pap te brokkelen. Het mocht vooral zijn dat het maar bij één tegentreffer beet. Patro had immers véél meer kunnen scoren.
Doelman Vanden Driessche speelde echter een sterke wedstrijd en pakte uit met verschillende knappe reddingen. Daarnaast trof Renson namens Patro ook twee keer de paal. Uiteindelijk viel de goal halfweg de tweede helft alsnog via Peeters. Daardoor komt Patro opnieuw een beetje dichter bij de top drie.
FT | Stef Peeters schenkt Patro Eisden de overwinning met zijn eerste doelpunt sinds november 2023. 🎁 #NXTPAT pic.twitter.com/F53GMk2kA4
— DAZN België (@DAZN_BENL) March 1, 2025
RSCA Futures - Club Luik 2-4
Door de wijziging van het competitieformat zijn de RSCA Futures in principe zeker van het behoud, maar het oog op eventuele klachten kunnen ze dat toch maar beter ook op sportief vlak verzekeren. Even mochten ze daarvoor dromen van drie belangrijke punten.
Tegen Club Luik kwamen ze vroeg op voorsprong via Ure. Bustin maakte kort voor het uur gelijk, maar De Cat zorgde ervoor dat ze opnieuw de leiding namen. Maar in het slotkwartier stortte het jonge Anderlecht toch nog in. Twee goals van Da Silva en één van Merlen zorgden ervoor dat er uiteindelijk nog forse 2-4-cijfers op het scorebord stonden.
FT | RFC Liège draait de wedstrijd om in 4️⃣ minuten! 🤝💥 #ANDFCL pic.twitter.com/Raw6endPij
— DAZN België (@DAZN_BENL) March 1, 2025