Voor het eerst in maanden heeft Lommel SK eens niet verloren in de Challenger Pro League. De Limburgers waren in vrije val maar boekten toch nog eens een 'hoopgevend' resultaat, al is dat relatief.
Horror in Limburg
Sinds 29 november 2024 wist Lommel geen enkel punt meer te behalen in de tweede voetbalafdeling. Beschamend voor een club die onderdeel is van de City-groep. Ondertussen verdween ook al coach Steve Bould, die om 'persoonlijke redenen' half januari afscheid nam van de Limburgers.
Lommel was ondertussen weggezakt naar een dertiende plek, het hield enkel nog de hekkensluiter (Jong Genk) en... Seraing achter zich, meteen ook de tegenstander deze namiddag.
Frustrerende remise aan Gestelsedijk
Beide ploegen begonnen met een spektakelrijk eerste kwartier. Na dik tien minuten spelen zette Siri al de 1-0 op het bord, een voorzet vanop rechts werd knap in doel getikt door de Uruguayaan.
Seraing was nauwelijks aangeslagen en stelde meteen weer gelijk. Na slecht wegwerken kwam Buggea in balbezit en die schoot door de benen van Ivezic de 1-1 in doel. Dat bleek meteen ook de ruststand.
⏱️ | Lommel SK opent de score, maar RFC Seraing reageert meteen met de gelijkmaker! ⚔️ #LOMSER pic.twitter.com/1VVOW11oWp
— DAZN België (@DAZN_BENL) March 2, 2025
Na de pauze waren het de Métallos die de macht grepen. Na tien minuten spelen schoof Ouotro aan de tweede paal de 1-2 in doel, een nieuwe mokerslag voor Lommel.
De Limburgers vochten echter terug en kregen op twintig minuten van het einde loon naar werken. Salah kreeg de bal in de zestien meter en schoot de 2-2 binnen in de korte hoek. Met een puntendeling schieten beide ploegen weinig op, al lopen ze een punt uit op Jong Genk.
FT | Lommel SK pakt zijn eerste punt in de #CPL sinds 29 november 2024! 😳⚖️ #LOMSER pic.twitter.com/cT8VLFGk0H
— DAZN België (@DAZN_BENL) March 2, 2025
Scoreverloop:
1-0 (11') Siri, 1-1 (15') Buggea, 1-2 (55') Ouotro, 2-2 (69') Salah