Beerschot pakte met tien spelers knap zijn derde zege van het seizoen tegen KV Mechelen. Daardoor is er toch weer wat hoop bij de Kielse Ratte. Dirk Kuyt was achteraf dan ook een zeer gelukkige trainer.
Zeer gelukkige Kuyt
"Ik heb veel gelukkige mensen gezien, dat maakt mij ook gelukkig. Ik ben heel blij voor de spelers die al een heel seizoen zo hard werken, dit gevoel is waar je het voor doet. Ik heb ze complimenten gegeven omdat ze niet opgeven, dit was een historische middag", zei de Nederlandse trainer aan Sporza.
Het dient wel gezegd: Beerschot speelde een helft met een man minder en streed voor elke morzel grond. "We spelen een helft heel goed en knokken dan een helft om de 1-0 vast te houden. Dat zie ik graag, net als de supporters. Hoe het uiteindelijk gelukt is, moet ik nog even op een rijtje zetten", aldus de trainer.
Topper tegen STVV
Net na de rust kreeg Nick Shinton dus rood. Dat was een zware klap. "We hebben het goed gedaan met de staf, we bleven op de been. We hebben ook wel wat geluk gehad dat de goal niet meer valt. We hebben onszelf vaak tekort gedaan, hopelijk geeft dit ons het momentum om door te gaan."
Beerschot krijgt zo weer moed. Vrijdag spelen ze op het veld van STVV. Een cruciaal duel. "Dit houdt ons levend, over 5 dagen staat een nieuwe finale op het programma. Als we die winnen, kan nog veel. Ik geloof altijd in mezelf, maar nog meer in deze groep. We gaan er alles aan doen om er het maximale uit te halen", aldus de trainer.