Hayen spreekt voor CL-match: "Als ik mag kiezen..."

door
Hayen spreekt voor CL-match:

Nicky Hayen is ongeveer een jaar trainer van Club Brugge en het was tot op heden vooral feest. De trainer hoopt nog een extra feestje te mogen bouwen op het veld van Aston Villa. Club Brugge gaat voluit voor een stunt ondanks een 1-3-achterstand.

Geloof in stunt bij Club Brugge

"De spelersgroep gelooft er zelf nog in. Dat voel je in de kleedkamer en is ook gezegd geweest. Het zal niet makkelijk worden, maar we hebben in het verleden al getoond dat het op een moeilijke manier ook kan. Het is eigenlijk 'all or nothing'. We willen scoren en zo zullen we ons ook presenteren", zei Hayen op de persconferentie.

LEES OOK Club vol voor ultieme stunt: Hayen heeft basiself al klaar

Hayen hoopt op een partij zoals op het veld van Atalanta. "Je weet nooit, als we vroeg scoren en op voorsprong komen. Als ik mag kiezen, is het scenario van Atalanta het beste. 0-3 bij de rust. Maar zij gaan weer afwachtend spelen en het tempo eruit halen. We moeten waakzaam zijn voor hun snelle aanvallers."

Zoals Atalanta?

Hayen kruipt uiteraard in de rol van underdog. "Er staat heel weinig druk op voor ons. Veel mensen hebben ons al helemaal afgeschreven voor deze terugmatch. Het is een soort bonusmatch, dat wel, maar we gaan onze huid zo duur mogelijk verkopen." 

"Als we er niet in geloven, moesten we hier vandaag ook niet zitten. We kunnen niet voorspellen wat het zal worden, maar we geloven wel in onze kansen. Hoe klein het percentage ook is", zei de trainer ook nog.

LEES OOK Jashari en Hayen: "Dat wordt cruciaal tegen Aston Villa"

Hayen gaf ook meer uitleg over de kansen. "We hebben ons in deze Champions League al goed gepresenteerd en dat geeft vertrouwen. We hebben 12,5 procent kans, of 5 procent, dat kan elke minuut stijgen of dalen. Tegen Atalanta was het 25 procent, nu dus 12,5 procent."

POLL: Gaat Club eerst scoren tegen Aston Villa?

Meest recent

Anderlecht is het zat: flink belazerd met ‘toptransfer’

Anderlecht had hoge verwachtingen van Marco Kana, die op termijn een grote transfersom had moeten ...

15
15
Defour: "Hij is momenteel de beste speler in de JPL"

De Jupiler Pro League bleek de voorbije seizoenen een ideale springplank richting de Europese ...

46
46
'Genk doet gouden transferzaak: Italianen vangen bot'

Komend weekend al barst de titelstrijd voor KRC Genk al helemaal los. Zo wordt de reguliere ...

79
79
'Transferwaanzin Anderlecht: tot 11 (!) zomeraanwinsten op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de ontknoping van het seizoen verzekeren van een Europees ticket en ...

151
151
Club vol voor ultieme stunt: Hayen heeft basiself al klaar

Woensdagavond worden de laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Ook ...

61
61
PSG kegelt Liverpool na strafschoppen uit Champions League

In de Champions League stonden vanavond nog drie terugmatchen van de achtste finales van de ...

104
104
Kompany laat Bayern dromen: "Echt, echt onder de indruk"

Vincent Kompany heeft met Bayern München voor een stevig statement gezorgd. Ze wisten Bayer ...

134
134
'Anderlecht incasseert ferme tegenvaller met Verschaeren'

RSC Anderlecht heeft dit seizoen doorlopend af te rekenen gehad met blessures. Dat roept heel veel ...

269
269
Spaanse pers: "Dé topfavoriet voor de Champions League"

In de Champions League vinden vandaag en morgen de achtste finales plaats. Vanaf de kwartfinales ...

110
110
Jashari en Hayen: "Dat wordt cruciaal tegen Aston Villa"

Club Brugge weet wat het morgen moet doen: minstens twee keer scoren op het veld van Aston Villa. De ...

48
48
Vanhaezebrouck geeft AA Gent gouden trainerstip

AA Gent stelde Danijel Milicevic aan als tijdelijke opvolger van Wouter Vrancken. De voormalige ...

162
162
PSV ziet absolute sterkhouder de club gratis verlaten

PSV kent een heel vreemd seizoen. De Einhovenaren begonnen zeer goed aan het seizoen, maar de ...

65
65
Verhuurde spelers: spitsen schitteren met resem doelpunten

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

69
69
Geniale Lamine Yamal rolt Benfica helemaal op

FC Barcelona speelde al om 18u45 zijn terugwedstrijd van de achtste finales van de Champions League. ...

56
56
Anderlecht slaat weer toe bij Racing Genk

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

1092
1092
‘JPL-topclub gaat hard: compleet gek van Januzaj’

RSC Anderlecht zou werk maken van een transfer van Adnan Januzaj. De 15-voudige Rode Duivel staat ...

524
524
Hayen spreekt voor CL-match: "Als ik mag kiezen..."

Nicky Hayen is ongeveer een jaar trainer van Club Brugge en het was tot op heden vooral feest. De ...

133
133
Jashari weg bij Club Brugge? Speler reageert op geruchten

Club Brugge speelt morgenavond in de Champions League tegen Aston Villa. Blauw-Zwart lijkt voor een ...

595
595
Emery deelt fikse waarschuwing uit omtrent Club Brugge

Club Brugge staat morgen voor een bijzonder moeilijke taak, want ze moeten een 1-3-nederlaag zien ...

212
212
'Done deal: Anderlecht bevestigt eerste zomertransfer'

Met de play-offs én de bekerfinale in het verschiet gaat het straks om de knikkers voor ...

623
623

Meer sportnieuws