Club Brugge verschaft update over revalidatie Mignolet

door
Club Brugge verschaft update over revalidatie Mignolet

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een thuiszege tegen Charleroi. Toch was er achteraf geen sprake van een uitgelaten sfeer in Jan Breydel, waar iedereen zich vooral zorgen maakte om de toestand van Simon Mignolet.

Het ervaren sluitstuk van Blauw-Zwart moest na een botsing met Jeremy Petris met een draagberrie van het veld worden gehaald. Zijn situatie zag er even zorgwekkend uit, al volgde vanuit het ziekenhuis kort nadien gelukkig wel snel een geruststellende update. Zowel de landskampioen als Mignolet zelf lieten weten dat er niks ernstigs aan de hand is.

Mignolet ontslagen

LEES OOK Rode Kruis slaat keihard terug op kritiek van Mechele

"De eerste resultaten zijn geruststellend: er zijn geen breuken vastgesteld, wel een hersenschudding. Mignolet blijft vannacht ter observatie in het ziekenhuis. Het is nu afwachten hoelang de doelman out zal zijn", klonk het op de clubwebsite. Daar kwam Club een dag na de feiten nu ook met meer informatie over zijn voorziene revalidatie op de proppen.

"Mignolet werd zondagavond na de botsing met Charleroi-speler Petris uit voorzorg naar het ziekenhuis gebracht, waar hij ook een nacht ter observatie bleef. Deze ochtend werd hij, met een hersenschudding en zonder breuken, naar huis gestuurd. Onze nummer één zal deze week niet trainen zodat hij eerst volledig kan herstellen", klinkt het er tenslotte.

Hayen opgelucht

"Volgende week maandag sluit hij terug aan bij de groep en hervat hij de trainingen", luidt het nog. Hoewel hij naar verluidt nog steeds veel hoofdpijn heeft én nog kampt met last aan de nek komt volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws de start van de Play-Offs, waarin Anderlecht direct over de vloer komt, in principe dan ook niet in gevaar.

LEES OOK Mechele geërgerd door afvoeren Mignolet: "Wat dachten ze?"

Net zomin als de bekerfinale, al doet Nicky Hayen dan mogelijk sowieso een beroep op zijn back-up Nordin Jackers. Nadat hij een jaar geleden aan het begin van de titelrace ook reeds moest depanneren bewees de reservedoelman in de huidige campagne opnieuw dat hij paraat staat. Toch zullen Hayen en co ongetwijfeld een zucht van opluchting slaken.

POLL: Denkt u dat Mignolet tijdig klaar zal geraken voor de PO's?

Meest recent

Sensationele transfer Van Dijk? 'Liverpool steekt tandje bij'

Liverpool FC is bezig aan een uitstekend seizoen, maar dreigt desondanks enkele sterkhouders kwijt ...

12
12
Basiself Rode Duivels: De Ketelaere en Faes aan de aftrap?

Rudi Garcia maakt zich op voor zijn eerste wedstrijd aan het roer van de Rode Duivels aanstaande ...

43
43
Titelstrijd barst los: Chatelle doet voorspelling Champions' Play-Offs

Tijdens de komende dagen ligt de focus uiteraard op de nationale ploegen, maar het is toch ook al ...

267
267
Wesley Sonck na dramatische misser: "Altijd net niet..."

Oud Rode Duivel Wesley Sonck kende een prachtige carrière, waarbij hij zowel in het ...

32
32
'Metamorfose City: Guardiola stuurt alweer grote naam door'

Manchester City liep afgelopen weekend andermaal averij op in de Premier League en bleef op 2-2 ...

79
79
Razende transfermachine Club Brugge draait op volle toeren

Club Brugge versterkte zich in januari met de 18-jarige Nigeriaan Vince Osuji van Kalmar FF voor een ...

278
278
'Anderlecht stoomt onverwachte joker klaar voor bekerfinale'

RSC Anderlecht wil in de Champions' Play-Offs mee gaan strijden voor minstens een Europees ticket. ...

338
338
'Liverpool grijpt in na verloren finale: transferbom op Anfield'

Liverpool FC heeft een uitsterst teleurstellende week achter de rug. Na de uitschakeling in de ...

121
121
Commotie rond Jashari: 'Onder druk van Club Brugge'

Club Brugge ziet deze week opnieuw verschillende internationals uitzwermen naar diverse uithoeken ...

369
369
Nieuwe aanvoerder Duivels: "Alle jonge spelers zeggen het"

Donderdag kruisen de Rode Duivels in Murcia de degens met Oekraïne om het behoud in de hoogste ...

481
481
Rode Duivels wrijven zich in de handen: “Fellaini of Defour?"

De Rode Duivels nemen het in de barragematchen van de Nations League op tegen Oekraïne. ...

152
152
Verdict over blessure Toby Alderweireld: “Normaal gezien…”

Toby Alderweireld stopt aan het einde van het seizoen met voetballen en de verdediger hoopte nog een ...

142
142
Pijnlijke details ontslag Feldhofer onthuld: “Waanzin”

Cercle Brugge besloot om na de slotspeeldag van de reguliere competitie van de JPL Ferdinand ...

389
389
Rudi Garcia al zwaar onder vuur: “Al-Dakhil boven hem?!”

Rudi Garcia maakte zijn eerste selectie van de Rode Duivels bekend. In de barragematchen van de ...

322
322
JPL-smaakmaker bejubeld: “Hij is de nieuwe Toni Kroos”

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voorbij. KRC Genk gaat de Champions Play-Offs ...

153
153
'Twee opties nieuwe T1 Cercle: bekende of bulldozer’

Cercle Brugge kende een sterk parcours in Europa, maar in de competitie ging het dit seizoen ...

292
292
Last-minute wijziging: Garcia roept twee nieuwe Duivels op

Aanstaande donderdag nemen de Rode Duivels het in Murcia op tegen Oekraïne. In aanloop naar die ...

552
552
Eerste basiself Garcia: twee Club-spelers én debutant?

De Rode Duivels hebben zich maandag verzameld in Tubeke. Daar zullen ze in de komende dagen het ...

388
388
Ontknoping doet koppen rollen: nieuw trainersontslag in JPL

Daags na de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League, heeft die ontknoping ...

473
473
Vormer verschiet bij Club Brugge: "40 miljoen euro?!"

Club Brugge sloot zondag de reguliere competitie af met een 4-2-overwinning tegen Charlerloi. ...

1192
1192

Meer sportnieuws