Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

door
Entourage geeft uitsluitsel over terugkeer Mignolet

Club Brugge zal bij de start van de Champions' Play-Offs meteen vol aan de bak moeten. Zo opent Blauw-Zwart de nacompetitie met een clash tegen RSC Anderlecht. Dan zal het normaal gezien terug op Simon Mignolet kunnen rekenen.

Club won zondag met 4-2 van Charleroi, maar bij de start van de tweede helft hielden de aanwezigen in het Jan Breydel-stadion collectief de adem in. Tijdens een tegenaanval van de Carolo's, werd Jeremy Petris op doel afgestuurd. De vleugelback had daarbij weinig aandacht voor de uitkomende Mignolet, waardoor een zware botsing ontstond.

De doelman raakte daarbij vol de schouder van Petris en bleef roerloos liggen. Naar verluidt was hij zelfs even buiten bewustzijn. De medische omkadering snelde dan ook toe om hem van de eerste zorgen te voorzien. Na de nodige stabilisatiewerken, werd Mignolet op een draagberrie de catacomben afgevoerd.

Fit voor PO's

Vervolgens werd hij meteen overgebracht naar het ziekenhuis voor de eerste onderzoeken. Daar ging het gelukkig al wat beter met de doelman, zo blijkt uit een update die Club deelde via zijn officiële kanalen. Er werden ook geen breuken vastgesteld op het eerste zicht, maar er is wel sprake van een zware hersenschudding.

Inmiddels raakte echter bekend dat Mignolet snel weer kan hervatten. Dat bevestigt nu ook zijn broer Wouter tegenover Het Nieuwsblad. "De start van de play-offs komt in geen geval in gevaar. Hij zal vrij snel weer de oude zijn", klinkt het geruststellend.

Geen schrik

Overigens is het niet de eerste keer dat Mignolet betrokken raakt bij zo'n botsing. Zijn broer is er dan ook van overtuigd dat incident niet zal blijven nazinderen. "Simon kennende zal hij geen schrik hebben de volgende keer dat hij het veld opstapt. Hij weet dat hij dan de knop moet omdraaien. Het blijft zijn job hè. Al is dat makkelijker gezegd dan gedaan", aldus Wouter Mignolet.

POLL: Mignolet is momenteel nog steeds de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Zes nieuwe Hall of Fame-genomineerden bekendgemaakt

De Pro League startte vorig seizoen met een nieuw initiatief: de Hall of Fame. De fans konden ...

13
13
TRANSFERUURTJE: ‘Make-over Anderlecht, Club wil middenvelder’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Enorme transferwending: ‘Supertalent op weg naar Anderlecht’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard lijkt zijn handen vol te hebben ...

200
200
N-VA eist grote verandering in voetbalwet: “Noodzakelijk”

Volgens Kamerlid Wim Van der Donckt van N-VA moet er heel wat veranderen aan de huidige voetbalwet ...

83
83
Sonck stuwt JPL-revelatie naar Anderlecht: “Hem halen!”

RSC Anderlecht kampt met een nul op negen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit heeft met Kasper ...

200
200
Details Vrancken-verrassing onthuld: “Bij Losada anders…”

STVV pakte uit met de komst van Wouter Vrancken. De voormalige T1 van KRC Genk werd aangesteld als ...

128
128
Sneijder sneert opnieuw stevig naar Courtois na mediastorm

Wesley Sneijder kwam na de Champions League-wedstrijd tussen Arsenal en Real Madrid in een ...

69
69
Tzolis trekt grote ogen bij Club Brugge-speler: “Zelden gezien”

Christos Tzolis is dit seizoen een onmisbare pion bij Club Brugge, maar de Griek staat komende zomer ...

290
290
Dendoncker wéér onder vuur: "Hij wandelt voorbij de bal"

RSC Anderlecht incasseerde afgelopen zijn derde opeenvolgende nederlaag in de Champions' Play-Offs ...

141
141
'Kompany keihard: man van 51 miljoen moet oprotten'

Om door te stoten naar de halve finales van de Champions League, moet Bayern München woensdag ...

152
152
Joos verrast over penaltyfase Club-Genk: "Als ik VAR was ..."

Club Brugge won zondagavond verdiend van KRC Genk na een late strafschopgoal van Maxim De Cuyper. ...

877
877
'Transfergekte Anderlecht: minstens 10 zomeraanwinsten'

Met onder meer de bekerfinale in het vooruitzicht, kan er in de komende weken nog heel wat gebeuren. ...

296
296
'Beerschot vreest licentiedrama: eigenaar grijpt in'

Komend weekend krijgen de ploegen uit de Play-Downs vrijaf zodat de kalender gelijk blijft lopen met ...

281
281
Nieuwe wending in titelstrijd: "Dan heeft Genk een probleem"

De Champions' Play-Offs zijn inmiddels drie speeldagen ver en de titelstrijd blijft bijzonder ...

780
780
Lukaku heerst in Serie A: Italiaanse pers gaat helemaal los

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Maandagavond werd ook ...

223
223
'Anderlecht gaat volle bak voor JPL-grootverdiener'

Anderlecht heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op Marwan Al-Sahafi, de snelle aanvaller van ...

358
358
'Juventus stuurt topscout voor één man naar Club-Genk'

Heel wat Europese topclubs stuurde afgelopen weekend een scout uit naar de titelclash tussen Club ...

273
273
'Deal van 75 miljoen moet Barça topaanwinst opleveren'

FC Barcelona wil zich deze week plaatsen voor de halve finales van de Champions League. Die klus is ...

220
220
'Vertrek De Cuyper nabij: Club Brugge legt transfersom vast'

Club Brugge boekte zondag een cruciale zege tegen KRC Genk na een laat strafschopdoelpunt van Maxim ...

435
435
Bliksemontslag Besnik Hasi? 'Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht is erg tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en blijft na drie matchen ...

1714
1714

Meer sportnieuws