'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

door
'Antwerp drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

Antwerp FC wil zich in de Champions' Play-Offs herpakken na een tegenvallend einde van de reguliere competitie. Coach Andries Ulderink weet dus wat hem te doen staat in de interland-periode. Ondertussen werkt de Great Old ook al aan versterking voor komend seizoen.

Dankzij de financiële input van preses Paul Gheysens groeide Antwerp de voorbije seizoenen opnieuw uit tot een vaste waarde aan de Belgische top, met de dubbel van in 2023 als voorlopig hoogtepunt. Maar de club wil niet langer afhankelijk zijn van Gheysens' middelen. Bovendien kreeg de voorzitter zelf te maken met enkele financiële tegenslagen.

Op zoek naar koopjes

LEES OOK Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Bijgevolg wordt de tering nu toch al een tijdje naar de nering gezet op transfermarkt. Sinds de verkoop van Arthur Vermeeren aan Atlético Madrid van begin 2024, probeert RAFC tijdens elke mercato één of meerdere sterkhouders te gelde te maken. Daar tegenover tracht met de uitgaven die besteed worden aan versterkingen zo laag mogelijk te houden.

Die strategie zal men komende zomer opnieuw hanteren. En dus wordt nu al gespeurd naar interessante koopjes. Daarbij kijkt men ook in eigen land rond. Zo raakte eerder deze week bekend dat Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Daam Foulon. De vleugelback is bezig aan de laatste maanden van zijn contract bij KV Mechelen en kan dus transfervrij opgepikt worden.

Antwerp drukt door

Bij Gazet van Antwerpen meldt men nu dat de Antwerpse interesse in Foulon behoorlijk concreet is. Dat de speler zonder transfersom kan worden binnengehaald is een belangrijk element, maar er spelen nog zaken in zijn voordeel. Het feit dat hij rendeert in verschillende systemen bijvoorbeeld. Bovendien heeft hij inmiddels ook de nodige relevante ervaring.

LEES OOK 'Antwerp heeft beet: tweede zomeraanwinst tekent'

Foulon woont overigens al in Antwerpen en kent inmiddels een aantal jongens uit de huidige selectie. Zijn 'passionele' speelwijze wordt overigens erg geapprecieerd op de Bosuil. Daarnaast zou Foulon zichzelf zowel financieel als sportief kunnen verbeteren. Hij zou dan ook erg gecharmeerd zijn door de interesse van Antwerp, dat achter de schermen stevig zou doordrukken.

POLL: Wie is volgens u de beste linksback op dit moment?

Meest recent

Club of Genk? Tóch Anderlecht? Statistieken voorspellen titelstrijd

Tijdens de komende dagen ligt alle focus op de nationale ploegen. Toch is het nu ook al uitkijken ...

69
69
Transfermania Club Brugge: nieuwe spits komt eraan

Club Brugge blijft de markt afspeuren voor versterkingen, met een focus op een nieuwe spits. Hoewel ...

320
320
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met ...

131
131
Garcia maakt nieuwe aanvoerder Rode Duivels bekend

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur en Rudi ...

381
381
Union krijgt flinke meevaller voor openingsmatch play-offs

Door de interlandbreak wordt er komend weekend niet gevoetbald in de Jupiler Pro League. De clubs ...

30
30
Twee Belgische talenten in prestigieuze NXGN-lijst

Ondanks dat de gouden generatie van de Rode Duivels tot het verleden behoort, blijft België wel ...

55
55
'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

De toekomst van Standard blijft onzeker ogen, aangezien duidelijkheid omtrent een overname van de ...

102
102
'Belgische clubs willen transferslag slaan bij PSV'

Na een droogte van enkele jaren kloppen er dezer dagen weer de nodige Belgen op de deur bij PSV. ...

84
84
Vreven en Nainggolan alweer weg bij Lokeren-Temse?

Met nog vier speeldagen voor de boeg nadert ook de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

431
431
Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Antwerp zal nog stevig uit zijn pijp mogen komen om in de Champions' Play-Off een Europees ticket te ...

151
151
'Knokpartijen leveren Anderlecht alsnog zware sanctie op'

Anderlecht zal in de play-offs nog moeten knokken om opnieuw een Europees ticket te pakken en dus ...

418
418
'OHL wijkt niet en eist 2 miljoen euro na bod'

OH Leuven kan wel wat uitgaand transferverkeer gebruiken, want de club maakt jaarlijks ...

62
62
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot 2028

Club Brugge wil de doorstroming van jeugd van eigen bodem naar het eerste elftal ook de komende ...

479
479
Mannaert over kritiek aan zijn adres: "Daarover zeg ik niets meer"

Vincent Mannaert begint aan zijn eerste interlandperiode als CEO van de Koninklijke Belgische ...

59
59
'Anderlecht bevestigt dramatisch nieuws: maanden out'

Bij RSC Anderlecht had dit seizoen al met heel veel blessureleed te maken. Veel te veel om nog van ...

313
313
Riemer zorgt voor 'ophef' met keuze Ronaldo en Messi

Brian Riemer speelt met Denemarken twee topduels tegen Portugal. De Deense bondscoach kreeg op zijn ...

134
134
"Wat heeft Vanhaezebrouck na titel met Gent nog klaargespeeld?"

Rudi Garcia werd aangesteld als de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De Fransman moet de Belgen ...

350
350
Borkelmans vindt opmerkelijke nieuwe uitdaging

De voorbije jaren bleef het stil rond Vital Borkelmans. Van 2018 tot 2021 was de gewezen Rode Duivel ...

103
103
België te laat voor Anderlecht-talent? "Zo werkt het niet"

Er is dezer dagen heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit. Dat is bij de KBVB ...

199
199
Vermant en Gillet mogen EK met België U19 al vergeten

Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur van de KBVB lijkt ook het beleid bij ...

99
99

Meer sportnieuws