Milicevic laat fans Gent nu al watertanden richting Play-Offs

door
Milicevic laat fans Gent nu al watertanden richting Play-Offs

Bij AA Gent maakten ze vandaag bekend dat Danijel Milicevic promotie heeft gemaakt. Hij is niet langer de interim-trainer, maar wel de hoofdcoach. Hij tekende tot medio 2028. Iedereen happy in Gent.

Visie van Milicevic

Milicevic nam over van de ontslagen Wouter Vrancken en zorgde voor een nieuwe wind. AA Gent speelde een aantal zeer goede matchen, maar net als onder Vrancken zaten er ook partijen tussen die een héél stuk minder waren. Zoals de laatste match tegen KV Kortrijk, die met 1-2 werd verloren.

LEES OOK Milicevic gooit transferplannen bij AA Gent op tafel

Opvallend: Milicevic haalt geen betere resultaten dan Vrancken. Als we puntengewijs de matchen bekijken onder zijn hoede, dan haalde hij in tien duels een gemiddelde van 1,6 punten per match. Vrancken pakte in 36 duels gemiddeld 1,67 punten. 

De sfeer is echter weer positief. Sports Manager Arnar Vidarsson gaf meer uitleg. "De visie van Milicevic sluit aan bij onze identiteit: aanvallend, met balbezit en initiatief. Respect voor onze kleuren en 100% inzet zijn voor Mili onvoorwaardelijk in de kleedkamer."

Tevreden trainer

De trainer is uiteraard ook heel tevreden. "Het is altijd al mijn ambitie geweest om hoofdcoach te worden. Dat ik de kans krijg om dat bij deze club te doen, maakt me trots en dankbaar. KAA Gent, de supporters en deze stad zitten in mijn hart. We hebben samen al enkele mooie stappen gezet, maar ik ben ervan overtuigd dat het beste nog moet komen. Laat ons beginnen met de Champions’ Play-Offs, waarin we met het hele team gaan knokken voor elk punt."

LEES OOK Gent kondigt 'nieuwe' hoofdcoach aan: contract tot 2028

Bij AA Gent hopen ze op een scenario zoals Nicky Hayen bij Club Brugge, die het geweldig bleef doen nadat hij overnam. Bij Anderlecht pakte dergelijke aanpak minder goed uit, want David Hubert werd na enkele maanden al ontslagen.

POLL: Goede keuze van AA Gent?

Meest recent

Eerste tweeluik Garcia: twee grote winnaars bij Duivels

Het eerste tweeluik van de Rode Duivels onder het bewind van Rudi Garcia zit erop en dus kunnen de ...

3
3
Club Brugge doet concurrentie duizelen: "Een superjaar"

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de dubbel titel-beker. Maar ongeacht of de ...

132
132
'City en Bayern clashen voor dé transfer van 2025'

De interland-periode van maart is doorgaans een ideaal moment voor de clubteams om de komende ...

142
142
'Beslissing Vertonghen dwingt Anderlecht tot grove transferactie'

RSC Anderlecht beleeft een woelige aanloop naar de Champions' Play-Offs. Enkele dagen na de ...

129
129
'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

48
48
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

39
39
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

270
270
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

542
542
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

53
53
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

139
139
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

127
127
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

36
36
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

717
717
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

61
61
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

371
371
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

803
803
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

136
136
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

538
538
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

263
263

Meer sportnieuws