Club met schrik vrij, fans viseren één man: "Disasterclass"

door
Club met schrik vrij, fans viseren één man:

Club Brugge heeft zondagmiddag de volle buit gepakt op het veld van Antwerp FC. Maar veel overschot had de uitredende kampioen niet. Blauw-Zwart stond na één helft nochtans op een 0-3-voorsprong, het liet RAFC in de tweede helft nog terugkomen tot 2-3.

Tijdens het onderlinge duel op de Bosuil in de reguliere competitie had Club in de slotminuten nog een 0-1-voorsprong volledig uit handen gegeven en werd uiteindelijk met 2-1 verloren. Dat scenario wou de titelverdediger absoluut voorkomen. En dus werd de gaspedaal al in de eerste helft flink ingedrukt.

Net geen comeback

Na amper acht minuten wist Ferran Jutgla de score al te openen. Iets na een halfuur spelen kon Ardon Jashari de voorsprong verdubbelen. In de extra tijd van de eerste helft maakte Christos Tzolis er met een afgeweken bal zelfs nog 0-3 van. De match leek na één helft dus al gespeeld.

Dat bleek echter allerminst het geval. Nadat Club de 0-4 liet liggen bij de start van de tweede periode, wist Vincent Janssen voor de Antwerpse tegenprik te zorgen. Vervolgens tekende Michel-Ange Balikwisha voor de aansluitingstreffer. Ook de gelijkmaker hing in de lucht, die veel uiteindelijk echter niet.

Hayen niet vrijuit

De Bruggelingen mochten dus van geluk spreken, op zo'n pijnlijke manier puntenverlies lijden had voor een flinke (mentale) tik binnen de titelstrijd gezorgd. Dat scenario werd uiteindelijk nipt voorkomen. Toch zal Club lessen moeten trekken uit de povere tweede helft. Op het sociale medium 'X' krijgt vooral Nicky Hayen de wind van voren. De Brugse trainer deed dan ook enkele opvallende wissels en vond in de tweede helft niet bepaald de tactische oplossing. Iets wat hem niet in het minst vanuit de eigen achterban wordt aangerekend.

POLL: De wissels van Hayen waren niet geslaagd ...

Meest recent

‘Verregaande vernieuwing KV Mechelen op komst’

Het rommelt bij KV Mechelen. Na het ontslag van Tim Matthys eisen de supporters een uitleg. De ...

93
93
‘Vreemde constructie Inter Miami: De Bruyne krijgt klappen'

Kevin De Bruyne zal volgend seizoen niet meer te zien zijn in het shirt van Manchester City. De Rode ...

11
11
Rode Duivels wrijven zich in de handen met ‘nieuwe Seedorf’

De Rode Duivels zijn onder Rudi Garcia aan een nieuw hoofdstuk begonnen na Domenico Tedesco. De ...

27
27
Anderlecht-pion na zijspoor per direct op pensioen

RSC Anderlecht-pion Joren Dom heeft op sociale media zijn pensioen aangekondigd. De 35-jarige ...

52
52
KRC Genk heeft extra titelwapen: “Nadeel concurrentie”

KRC Genk won afgelopen speeldag van RSC Anderlecht door doelpunten van de twee vleugelverdedigers: ...

123
123
PSV genadeloos voor Bakayoko én Noa Lang: “Strik erom”

PSV werd vorig seizoen met de vingers in de neus kampioen, maar dit seizoen loopt het een pak minder ...

63
63
Bom bij KV Mechelen: ‘Échte reden ontslag Matthys bekend'

Het ontslag van Tim Matthys bij KV Mechelen was een enorme verrassing. Nu brengt Het Nieuwsblad ...

131
131
‘Michèle Lacroix verraadt volgende club De Bruyne’

Kevin De Bruyne heeft zijn afscheid aangekondigd bij Manchester City. De spelverdeler was er de ...

484
484
Standard komt met verschroeiend Charleroi-statement

De wedstrijd tussen Standard Luik en Sporting Charleroi zorgt voor commotie in de Jupiler Pro ...

169
169
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot Club Brugge en OHL, Anderlecht verrast’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

532
532
‘Hayen krijgt jawoord van zes Club Brugge-sterkhouders’

Club Brugge staat voor een gigantische transformatie. Verschillende sterkhouders worden met een ...

499
499
Degryse zet geld tégen Kompany: “Ik vrees er toch voor”

Vincent Kompany hoopt Bayern München dit seizoen weer aan prijzen te helpen. In de Bundesliga ...

109
109
Bizar: 'Lamkel Zé bezegelt lot van Felice Mazzu bij STVV’

Didier Lamkel Zé blijft een veelbesproken figuur op de Belgische velden. De aanvaller was in ...

554
554
Club Brugge pakt uit met groot talent en zoon van…

Club Brugge is al volop bezig met de volgend seizoen en de toekomst is de eigen jeugd. De afgelopen ...

519
519
Absurde details Charleroi-Standard onthuld, Bayat grijpt in

De bommen die de Charleroi-supporters onder de zitjes van de fans van Standard hadden ...

102
102
Extra CL-ticket voor België dichterbij: drie voorwaarden

Het scenario waar volgend seizoen twee Belgische clubs rechtstreeks geplaatst zijn voor de Champions ...

330
330
Courtois over De Bruyne: "Het is geen verrassing voor mij"

Kevin De Bruyne maakte vorige week bekend dat hij Manchester City na tien jaar zal gaan verlaten. ...

119
119
'Club Brugge: twee smaakmakers blijven nog een jaar'

Als we de vele geruchten mogen geloven, dan zal Club Brugge volgend jaar een heel nieuwe kern moeten ...

696
696
Druk neemt toe: grijpt STVV alsnog heel zwaar in?

Volgens Sasha Tavolieri werd er gisteren bij STVV een vergadering gehouden en werd de toekomst van ...

149
149
Mehdi Bayat vlijmscherp over eigen fans: “Levens in gevaar”

De Waalse clash tussen Standard Luik en Sporting Charleroi blijft de gemoederen bezighouden. De fans ...

80
80

Meer sportnieuws