Antwerp is begonnen aan de Champions' Play-Off met een nul op zes, maar kan zich wel optrekken aan het laatste halfuur van vorig weekend tegen Club Brugge. Daarin maakten ze het de titelverdediger nog lastig en die vorm hopen ze mee te nemen naar komend weekend.
Zondag wacht immers een cruciale thuiswedstrijd tegen AA Gent. Bij verlies zakt de Great Old naar de zesde plaats en zou de hoop op een Europees ticket weer een ferme knauw krijgen. En dat heeft Antwerp hard nodig.
Antwerp heeft centen hard nodig
Het Nieuwsblad bevestigt nogmaals dat Antwerp hard op zoek is naar extra centen. In afwachting van extra inkomsten uit de renovatie van de Bosuil of de intrede van een extra buitenlandse investeerder, moeten die centen vooral komen uit Europa én uit transfer.
Nadat het in de laatste drie mercato's telkens heel wat sterkhouders liet vertrekken, mogen we daarom in de zomer ook weer een uittocht verwachten bij Antwerp. Ze kijken vooral naar drie spelers om een mooie transfersom in het laatje te brengen.
Lammens, Doumbia en Van den Bosch in etalage
Senne Lammens, Mahamadou Doumbia en Zeno Van den Bosch zouden in het uitstalraam gezet zijn. Bij die laatste is dat ook een beetje uit noodzaak, want de jonge verdediger gaat straks zijn laatste contractjaar in en tekende nog niet bij.
Dan zullen Lammens en Doumbia wellicht meer kunnen opbrengen. Vooral die eerste lijkt dankzij zijn sterke prestaties dit seizoen grof wild te kunnen zijn. Hij werd al genoemd bij enkele Engelse grootmachten en deze week verscheen ook AC Milan als mogelijke bestemming.