Bij STVV staat er, net als bij de andere ploegen onderaan, druk op de ketel. Vandaag moeten ze aan de bak tegen Cercle Brugge en die match kunnen ze maar beter winnen op Stayen. Billal Brahimi beseft dat het money time is.
Brahimi moet opstaan bij STVV
STVV huurt Brahimi van OGC Nice en heeft een aankoopoptie van 4 miljoen euro. De kans is echter klein dat ze die gaan lichten, ook als ze zich weten te handhaven. De aanvallende middenvelder begon sterk, maar deemsterde nadien wat weg.
Met 1 goal en 3 assists zijn de statistieken niet goed genoeg. Dat weet de speler ook. ““Als ik elke week zou scoren, zou ik hier niet spelen. Maar het klopt dat mijn statistieken absoluut beter moeten”, vertelt hij aan Het Belang van Limburg.
Degradatie uit den boze
Brahimi heeft er ook baat bij dat STVV niet degradeert. Dat zou immers niet fraai staan op zijn cv. Voor de speler is het ook belangrijk dat hij met een goede status terugkeert naar OGC Nice, zodat hij nadien wellicht een andere goede club kan vinden.
"Het zou een catastrofe zijn. Voor mij, de andere spelers, de clubleden, de supporters, zelfs voor onze vrouwen en onze families zou dat een bijzonder slechte zaak zijn. We hopen dat de twaalfde er ons mee door sleurt zaterdag. We hebben hen nodig”, aldus de speler.
STVV telt één punt minder dan Cercle Brugge. Mits een zege is STVV dus virtueel voor even veilig. Het zou heel de club alvast een boost geven. We kijken nu al uit naar deze degradatiekraker.