Roel van Hemert maakt wellicht binnenkort naar een club uit de hoogste klasse van Denemarken, de Superligaen. De 27-jarige Nederlandse verdediger komt momenteel uit voor de Deense tweedeklasser FC Hjörring.
"Ik kan op interesse van drie plaatselijke eersteklassers rekenen", vertelde Van Hemert in gesprek met
Het Laatste Nieuws. Hjörring staat momenteel zevende in de Deense tweede klasse. Volgens Van Hemert is het niveau best goed. "Het niveau van de Deense tweede klasse mag je toch niet onderschatten."
"Er wordt beter gevoetbald dan in de Belgische tweede klasse. En ook qua accommodatie staan ze hier in Denemarken duidelijk verder. Er komt alleen niet zo veel volk naar de wedstrijden", aldus Van Hemert, die afgelopen zomer moest vertrekken bij Lierse SK. De
Jupiler Pro League-club verlengde zijn contract niet.
Eerder kwam hij uit in de jeugd van Willem II, maar daar wist hij niet door te breken. Vervolgens kwam Van Hemert nog uit voor KV Tornhout, Dender, Antwerp FC en dus Lierse SK.