Manchester United heeft dankzij de 3-1-zege tegen
Club Brugge een goede uitgangspositie verworven in de laatste voorronde van de Champions League. Nu dat de
Mancunians bijna zeker zijn van de groepsfase van het kampioenenbal wil coach Louis van Gaal nog enkele versterkingen halen.
Volgens Engelse kranten wil de Nederlandse trainer Antoine Griezmann naar Old Trafford lokken. De aanvaller van Atletico Madrid staat hoog op het verlanglijstje nadat de
transfer van Pedro niet door lijkt te gaan. Als United Griezmann wil kopen, zal het diep in de buidel moeten tasten. De Fransman heeft namelijk een clausule in zijn contract van 78 miljoen euro.
Beide ploegen kunnen wel nog onderhandelen over deze transfersom. Mocht de transfer doorgaan heeft onze Rode Duivel Adnan Januzaj er een te duchten concurrent bij.