'Volgende Europese grootmacht meldt zich voor Lammens'

door
'Volgende Europese grootmacht meldt zich voor Lammens'

Het zal voor Antwerp ongetwijfeld weer een drukke transferzomer gaan worden. De Great Old moest de voorbije mercato's telkens sterkhouders verkopen om de clubkas te spijzen en dat zal na dit seizoen wellicht niet anders zijn.

Een aantal spelers hebben zich de voorbije maanden ook in de kijker weten te spelen. De grootste revelatie van het seizoen op de Bosuil was zonder twijfel Senne Lammens. De 22-jarige doelman is helemaal ontploft.

Lammens zeer gegeerd in buitenland

Hij kreeg in de zomer de voorkeur op Jean Butez en die zet pakte geweldig uit. Met zijn sterke prestaties is Lammens misschien wel de man van het seizoen bij Antwerp. Hij werd in maart ook een eerste keer opgeroepen voor de Rode Duivels.

Zijn stormachtige ontwikkeling werd ook opgemerkt door heel wat grote buitenlandse clubs. Hij werd de voorbije maanden in Engeland al gelinkt aan Manchester United, Arsenal en Manchester City. Nu zou nog een buitenlandse grootmacht interesse tonen.

Ook AC Milan toont interesse

Volgens La Gazzetta dello Sport heeft ook AC Milan Lammens op het verlanglijstje gezet. De Rossoneri moeten in de zomer mogelijk afscheid nemen van Mike Maignan. De Franse international gaat zijn laatste contractjaar in en tekende nog altijd niet bij.

Lammens is één van de pistes om Maignan te vervangen, al zou Milan ook nog andere ijzers in het vuur hebben. Ook voormalig Anderlecht-doelman Bart Verbruggen (nu Brighton), Lucas Chevalier (Lille) en Marco Carnesecchi (Atalanta) zouden nog in beeld zijn.

POLL: Zou AC Milan een goede stap zijn voor Lammens?

Meest recent

Fink over strafschop: "Ik zou hem niet gegeven hebben"

KRC Genk staat al het hele seizoen aan de leiding en bouwde in de reguliere competitie een ruime ...

80
80
De Cuyper goudeerlijk na winning goal: "Was echt slecht"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League ligt weer helemaal open, want Club Brugge wist zondagavond ...

108
108
RSCA Futures volgen voorbeeld A-ploeg met pijnlijk verlies

De voorlaatste speeldag in de Challenger Pro League werd zondagavond afgesloten met een clash tussen ...

76
76
Standard en Dender verzuimen te winnen en verliezen terrein

Standard is er ook in zijn derde wedstrijd in de play-offs niet in geslaagd om te winnen. Deze keer ...

23
23
Geweldige beelden: Luikse supporters omarmen Genk-doelman na drama

Het voetbalmoment van het weekend? Vergeet even de zeges van Union en Club Brugge maar bekijk ...

163
163
Van held naar antiheld: "Snap waarom Chelsea Penders haalde"

Club Brugge heeft met 1-0 gewonnen van KRC Genk. Dat was een verdiende zege, maar het leek lange ...

220
220
Club Brugge gooit titelstrijd open na late penaltygoal

Om 18u30 begon dé kraker van de derde speeldag in de Champions' Play-Offs. Club Brugge ...

392
392
Andries Ulderink scherp: "Dat kan gewoon niet"

Royal Antwerp FC speelde vorig jaar schabouwelijke Play-Offs, dit seizoen lijken ze verder te gaan ...

119
119
KV Mechelen én OHL blijven hierdoor met wrang gevoel achter

KV Mechelen heeft sinds het ontslag van Besnik Hasi niet verloren en Dion Lauberbach scoort plots ...

44
44
Man Utd incasseert op pijnlijke wijze 14de nederlaag

Vele jaren geleden was Newcastle - Manchester United een absoluut topduel in de Premier League. Dat ...

30
30
Club Brugge - KRC Genk: één speler zorgt voor ergernis

Club Brugge en KRC Genk zijn momenteel bezig aan dé topper van deze speeldag. De eerste 45 ...

274
274
Bataille geeft oorzaak voor catastrofale blunder

Antwerp FC heeft zondagmiddag een overbodige nederlaag geleden tegen AA Gent (0-1). De Great Old had ...

154
154
Degradatiestrijd in CPL beslecht, Club-goudklomp scoort pareltje

In de Challenger Pro League draait de titelstrijd nog volle toeren, het gevecht om het behoud is ...

199
199
Donkerrode Mbappé overschaduwt overwinning Real Madrid

Na de pijnlijke nederlagen tegen Valencia CF en Arsenal FC, heeft Real Madrid zich zondagnamiddag ...

149
149
Puike knal Schrijvers houdt Europe Play-Offs razend spannend

In de Europe Play-Offs blijven de verschillen bovenaan het klassement voorlopig erg beperkt. Leider ...

51
51
Hayen houdt revelatie op de bank, verrassing in basiself Genk

Zondagavond is het zover, dan wacht in de Champions' Play-Offs het eerste onderlinge duel tussen de ...

240
240
Gent op Europese koers: Milicevic noemt uitblinker bij naam

AA Gent heeft zijn eerste punten van de Champions' Play-Offs beet. De Buffalo's boekten zondagmiddag ...

254
254
Liverpool zet champagne koud, Chelsea maakte dure slipper

Het is slechts een kwestie van tijd alvorens Liverpool FC de Engelse titel mag vieren. Daags na het ...

26
26
Balikwisha keihard voor ploegmaats: "Zoals bij de U8"

Antwerp FC blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste overwinning sinds 15 februari. De Great Old ...

120
120
Janssen maakt Samoise af: "Ligt meer op de grond dan te voetballen"

Antwerp FC heeft zondagmiddag een dure nederlaag geleden in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

278
278

Meer sportnieuws