Cercle Brugge speelde tegen KRC Genk 3-3 gelijk, al kon de wedstrijd ook helemaal anders gelopen zijn. Bob Peeters, de oefenmeester van Cercle Brugge, hoopte op meer, maar is al bij al tevreden met een punt.
"Het was natuurlijk een moeilijke wedstrijd", zegt de trainer voor de camera van
Zoom In. "Je weet dat met Benteke-Vossen zij mensen hebben die alle momenten van de wedstrijd een doelpunt kunnen maken. We komen dan met een beetje geluk 0-1 voor en dan geven we te snel het doelpunt weg. Dan komen we nog 2-1 en nog 2-2 tijdens de rust."
Cercle Brugge kwam na de rust opnieuw op voorsprong. "We hebben een aantal zaken bijgesteld en maken we de 2-3 en denk ik, oké, nu gaan we nog een doelpunt proberen te maken, maar dan maakt Vossen natuurlijk op een schitterende manier de 3-3. Uiteindelijk kan iedereen wel leven met een punt."
"Als je drie keer scoort op verplaatsing moet je normaal de wedstrijd winnen. Fouten horen bij het voetbal. Vandaag waren het de verdedigers en misschien zijn het volgende week de spitsen die de kansen missen. Uiteindelijk win je en verlies je met een elftal en moeten we daar deze week mee aan de slag en proberen om volgende week nog iets beter verdedigend voor de dag te komen."
In totaal vielen er 34 doelpunten op de eerste speeldag. Volgens Peeters ligt dit aan de Nederlandse oefenmeesters "Absoluut. Ik denk dat alles aan de Nederlandse trainers te danken is en dat door de invloed van de Nederlandse trainers het
Belgisch voetbal top wordt." Peeters wilde daarna niet kwijt of hij dit al dan niet sarcastisch bedoelde.