Vader dropt duidelijke hint over toekomst Vanaken bij Club

door
Vader dropt duidelijke hint over toekomst Vanaken bij Club

Woensdagavond komen we te weten wie afgelopen jaar de beste voetballer op de Belgische velden was, dan wordt de Gouden Schoen opnieuw uitgereikt. En de kans is groot dat Club Brugge voor het vierde jaar op rij met de trofee aan de haal gaat. Hans Vanaken is immers de topfavoriet om zichzelf op te volgen.


Indien de spelmaker opnieuw wint, kan hij in ieder geval erg fraaie adelbrieven voorleggen. Ideaal dus met oog op een transfer naar het buitenland. Maar momenteel is de kans veel groter dat hij gewoon in Brugge zal blijven. Dat laat ook vader Vital Vanaken uitschijnen in een interview met HUMO. "Het is niet dat hij niet naar het buitenland wil, maar het hele plaatje moet kloppen. Hans is intussen getrouwd: Lauren en hij moeten bovenal met hun tweetjes gelukkig zijn. Ik zie hem niet verkassen, alleen maar om te kunnen zeggen: 'Ik voetbal in het buitenland.' En terecht. Zeker omdat het voor een persoon zoals hij belangrijk is in welke ploeg hij terechtkomt."

Bovendien benadrukt Vanaken senior, zelf een ex-profvoetballer, dat een transfer naar het buitenland geen garantie op succes betekent. "Maak maar eens een lijstje van spelers – zelfs winnaars van de Gouden Schoen – die met veel bombarie naar het buitenland zijn vertrokken, maar van wie je amper nog iets hoort: je zou schrikken."

Een vertrek helemaal uitsluiten kan en doet hij uiteraard niet. Maar volgens zijn vader is de carrière van Vanaken zeker niet minderwaardig indien hij gewoon in Brugge blijft. "Daar is niets mis mee. Zolang hij maar elk jaar de ambitie heeft om er 100 procent voor te gaan. Als je op je lauweren gaat rusten, val je óók van de trein – maar dat zie ik niet gebeuren met Hans."

POLL: Denkt u dat Vanaken volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

Anderlecht in paniek om Stroeykens: verrassende wending?

RSC Anderlecht moet in de zomer fors verkopen, anders is er weinig mogelijk op de transfermarkt. ...

43
43
Kayembe 'bedankt' winteraankoop: "Maakte mij scherper"

KRC Genk startte met een zes op zes perfect aan de Champions' Play-Offs. De Limburgers staan nu voor ...

26
26
Hasi heeft er speler bij: "Geweldige toekomst bij Anderlecht"

Besnik Hasi zorgde niet voor een schokeffect bij RSC Anderlecht. Er werd verloren van Club Brugge en ...

124
124
Boskamp: "In de Belgische competitie is hij de beste. Punt"

Het einde van het seizoen nadert en dus wordt weldra de 'Player of the Season' verkozen in de ...

112
112
'Monsteraanwinst Kompany: Bayern verpulvert transferrecord'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de Bundesliga-clash ...

46
46
Van Himst duidt kampioen aan: "Voorbeeld voor Anderlecht"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst vanaf dit weekend helemaal los. Tot de voorlaatste ...

494
494
'Matthys vlak na KVM-ontslag richting nieuwe Belgische club'

KV Mechelen zorgde een dikke week geleden voor een verrassing door plotsklaps afscheid te nemen van ...

140
140
'Hasi maakt duidelijke keuzes in basiself Anderlecht'

RSC Anderlecht kende een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs en blijft voorlopig op zoek ...

177
177
Zomers vertrek bij Club? Jashari gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de nationale dubbel, maar achter de schermen ...

281
281
Experiment bij AA Gent? "Hebben enkele ideetjes"

AA Gent zit in een slechte fase met drie nederlagen op rij. Dit weekend moeten ze aan de bak tegen ...

133
133
Hayen waarschuwt Club Brugge: "Dat mag niét"

Club Brugge ontvangt zondagavond om 18u30 KRC Genk. De druk ligt bij de landskampioen, want ...

200
200
Slimani zet Fredberg stevig op zijn plaats

Jesper Fredberg leverde geen onaardig werk bij RSC Anderlecht, maar na een interne machtsstrijd ...

138
138
Charleroi en Westerlo zorgen voor spektakel met late goals

KVC Westerlo en Sporting Charleroi openden de derde speeldag in de Play-Offs in de Jupiler Pro ...

30
30
STVV vangt wéér bot: "Hij zal niet de coach worden"

STVV speelde paniekvoetbal van de zuiverste soort na de 0-3 tegen KV Kortrijk. Felice Mazzu werd ...

117
117
Hasi: "Als ik dat niet haal, heb ik gefaald bij Anderlecht"

Het zijn belangrijke weken bij RSC Anderlecht. Ze moéten zeker die vierde plaats halen, ...

207
207
RWDM grijpt alweer naast ticket naar de Jupiler Pro League

In de Challenger Pro League kon RWDM vanavond zekerheid verschaffen over promotie naar de Jupiler ...

117
117
'Man Utd & co: zes spelers in de kijker bij Club-Genk'

Club Brugge en KRC Genk zijn al jaren de nummers één en twee in de Jupiler Pro League. ...

306
306
Van Himst ziet één ding dat Anderlecht nog kan redden

RSC Anderlecht kent nog maar eens een moeilijk seizoen. Het bestuur sloeg nog maar eens een mal ...

240
240
Pocognoli komt met dramatisch nieuws

Union SG kan morgenavond een zeer goede zaak doen als het RSC Anderlecht verslaat. Zondag staat ...

161
161
Kompany: “De beste bij Anderlecht"

Dat RSC Anderlecht een uitstekende jeugdopleiding heeft, dat is ondertussen wereldwijd bekend. De ...

202
202

Meer sportnieuws