Ambitieus Charleroi laat opnieuw vaste waarde bijtekenen

door
Ambitieus Charleroi laat opnieuw vaste waarde bijtekenen

Dankzij de puike prestaties van dit seizoen mag Charleroi straks Europa in, al is het nog maar de vraag op wie Karim Belhocine dan nog een beroep zal kunnen doen. Zo keerde huurling Kaveh Rezaei voorlopig terug naar Club Brugge en staat Nurio Fortuna in de belangstelling van AA Gent. Voor het vertrek van een andere trouwe soldaat hoeft de coach van de Zebra's echter niet te vrezen.


Charleroi maakte zopas immers bekend dat aanvoerder Dorian Dessoleil zijn huidige verbintenis op Mambourg heeft opengebroken tot medio 2025. De 27-jarige jeugdproduct van de Carolo's wordt daarmee beloond voor zijn uitstekende en constante prestaties centraal achterin, waar de linkspoot zich de afgelopen jaren opwierp tot de onbetwiste defensieleider. Na doelman Nicolas Penneteau is Dessoleil zo al het tweede boegbeeld die deze zomer zijn contract verlengt.

UPDATE 27/06
Het blijft contractverlengingen regenen op Mambourg. Zaterdag maakten de Carolo's bekend dat ook Christophe Diandy zijn overeenkomst heeft verlengd met één seizoen. De ex-speler van RSC Anderlecht speelt al sinds 2014 voor de Henegouwse club. In november viel de middenvelder zwaar geblesseerd uit en momenteel legt hij de laatste hand aan zijn revalidatie. Charleroi heeft er dus vertrouwen in dat hij weer op niveau zal terugkeren.

POLL: Denkt u dat Charleroi volgend seizoen opnieuw de top zes zal halen?

Meest recent

Barça dient Real na knotsgekke finale tik uit en pakt Copa

De finale van de Copa del Rey heeft zaterdagavond een spetterend spektakelstuk gebracht. De Clasico ...

91
91
Geen euforie: De Mil waarschuwt Standard stevig

In de Europe Play-Off is Charleroi stilaan de grote favoriet om het laken naar zich toe te trekken. ...

36
36
STVV bestolen? Ex-ref ziet Kanaries 3 keer benadeeld

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League heeft zaterdagavond nog maar eens een nieuwe ...

148
148
'Degradatie beslecht: titanenstrijd in PL barst helemaal los'

Zaterdag viel het doek over de degradatiestrijd in de Premier League. Ipswich Town ging met 3-0 ...

43
43
Cruciale zege voor Cercle, Charleroi grijpt de macht

In de Relegation Play-Off heeft Cercle Brugge drie cruciale punten gepakt tegen STVV. Het herstelt ...

66
66
Simons looft 3 spelers na late comeback Westerlo

Westerlo is nog steeds volop in de running voor de eindwinst in de Europe Play-Off. Enkele dagen ...

28
28
Fofana schittert alweer bij Lyon met heerlijke goal

Eén van de Belgische spelers om in de gaten te houden tijdens de komende zomermercato, wordt ...

33
33
’Rode Duivel krijgt slecht nieuws bij Sevilla’

Bij Sevilla zijn er dit seizoen maar liefst drie Belgen aan de slag. Dodi Lukebakio en de jonge ...

92
92
Emotionele Raman niet mals voor KV Mechelen

KV Mechelen is er zaterdagavond opnieuw niet in geslaagd om te winnen. Het beleefde opnieuw een ...

117
117
Record voor OHL? "Denk dat we al in Guinness Book staan"

In de Europe Play-Off noteren we tot dusver vooral veel gelijke spelen. Van de zeventien matchen die ...

34
34
Onherkenbaar Aston Villa mag FA Cup op zijn buik schrijven

Youri Tielemans en Amadou Onana zullen dit seizoen met Aston Villa de FA Cup niet winnen. De halve ...

76
76
Nieuwe domper: KV Mechelen geeft zege in slotseconden weg

KV Mechelen heeft enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag een nieuwe domper moeten slikken. Het ...

92
92
Standard wint wéér niet: Leko legt vinger op de wonde

Standard speelde 1-1 tegen OH Leuven. De Luikenaars blijven zo op zoek naar een eerste zege in de ...

105
105
Peter Maes uit felle kritiek op Belgische spitsen

Bij Willem II vechten ze voor het behoud. Peter Maes was bij Voetbal International scherp voor zijn ...

150
150
Megadeal voor Westerlo: "Hij is niet de enige"

KVC Westerlo gaat in de zomer een aantal spelers verkopen. Zo is er het dossier van Matija Frigan ...

90
90
Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat ...

143
143
"Ooit de nummer één": Kuyt doet boekje open over groot talent

Bij Beerschot mocht Emile Doucouré aantreden tegen KV Kortrijk. De jonge keeper deed het goed ...

162
162
Club Brugge krijgt belangrijk nieuws voor clash met Union

Club Brugge staat onder druk. De Bruggelingen verloren in eigen huis van Union SG en verloren ...

983
983
Standard zet beschamende reeks verder bij OH Leuven

Standard is al 25 matchen op rij op zoek naar een zege in de Play-Offs. Konden ze deze keer winnen ...

55
55
Newcastle zet enorme stap naar CL na zege

Chelsea won eerder op de dag na een doodsaaie wedstrijd met 1-0 van Everton. Het was hopen op meer ...

16
16

Meer sportnieuws